800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA STEFANOS

již rezervován 20 x

Poměrně nový penzion je situován do klidnjší části letoviska Agios Georgios. Prostorná přízemní studia mají spolenčé předzahrádky a oddělené terasy ze zadní strany budovy. Centrum, kde naleznete restaurace, taverny, kluby, bary, kavárny a promenádu městečka, je vzdálené cca 500m. Obchody, taverny a restaurace jsou rovněž i v okolí studií. Hlavní město ostrova je vzdálené 33km a letiště 31km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Poměrně nový penzion je situován do klidnější části letoviska Agios Georgios. Prostorné apartmány mají dvě ložnice a balkón. Centrum, kde naleznete restaurace, taverny, kluby, bary, kavárny a promenádu městečka, je vzdálené cca 500m. Obchody, taverny a restaurace jsou rovněž i v okolí studií. Hlavní město ostrova je vzdálené 33km a letiště 31km.

Vybavení pokoje

Rodinné apartmány se dvěmi ložnicemi pro 3-4 osoby, až 4 dospělí a 1 dítě. Apartmány mají vlastní koupelnu s WC, malý kuchyňský kout se základním vybavením, lednice, rychlovarná konvice, klimatizace (za poplatek), balkón.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž vzdálená od hotelu cca 200m je oceněná Modrou vlajkou EU. Vodní sporty a plážový servis (za poplatek).

Sport a Fitness

Možnost využití bazénu u blízkého hotelu (cca 200m), tenisové kurty rovněž u blízkého hotelu (cca 250m). Bary a restaurace v centru letoviska. Výlety po okolí, zajímavostí letoviska je slané jezero, které kdysi bylo součástí moře. Doporučujeme navštívit hlavní město Kerkyru a vesničku Argirades s šesti kostely a mnoha domy postavenými v benátském stylu.

Stravování

Vlastní stravování. Doporučujeme návštěvu místních taveren a restaurací.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m
vzdálenost od Letiště: 31 km
Nákupní možnosti: 500 m

Počasí

Korfu

26°C Skoro jasno

×