800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA AQUASPLASH

Vila patří mezi nejoblíbenější ubytování našich klientů díky rozlehlé kvetoucí zahradě s lehátky, která zaručuje soukromí a klid. Další předností je, že má jen dvě studia a dva apartmány a nabízí tak rodinou atmosféru. Písečná pláž, kde je velký výběr vodních sportů, se nachází od studií jen pár metrů. Do centra letoviska dojdete příjemnou procházkou během deseti minut, obchůdky, taverny a restaurace však naleznete i v blízkém okolí. Toto ubytování doporučujeme všem klientům, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou v romantickém prostředí v dosahu rušnějšího centra.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vila se nachází v klidné části letoviska, v nádherné rozlehlé zahradě, kde najdete nespočet romantických míst pro Váš odpočinek ve stínu i na slunci. Písečná pláž je 150 m od domu, najdete zde velký výběr vodních sportů. Centrum, kde jsou restaurace, taverny, kluby, bary, kavárny a promenáda městečka, je vzdálené asi 10 min. příjemnou procházkou, ale i v okolí studií najdete obchody s potravinami, taverny a restaurace.

Vybavení Hotelu

Apartmány mají rozlehlou zahradu. Pro klienty je zajištěna možnost využití bazénu u hotelu Golden Sands (delegát Vás bude informovat)

Vybavení pokoje

Apartmány jsou standartně nabízeny pro 4 osoby. Na vyžádání je i možnost přistýlky pro 5. osobu - info v CK. Apartmán je složen ze dvou místností - 1 oddělená ložnice pro 2 osoby a obývací pokoj s kuchyňským koutem a dalšími postelemi. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, balkón nebo terasu. Klimatizace možná za příplatek 6 EUR/den.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž se nachází 150 m od studií. Plážový servis a vodní sporty jsou za poplatek.

Stravování

Stravování není zajištěno. Doporučujeme návštěvu místních restaurací a taveren.

Počasí

Korfu

14°C Skoro jasno

×