800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EVINOS

  • Hotel od pláže dělí 50 schodů
  • Krásná vyhlídka

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

budova se studiem a apartmány se nalézá nad krásnou pláží Agios Stefanos v severní části letoviska, na kterou se lze dostat po širokých schodech (cca 50 schodů). V nedalekém centru osady naleznete vše, co k dovolené budete potřebovat. V přízemí budovy je dobře zavedená rodinná taverna s terasou. Vzhledem k dokonalé písečné pláži a pozvolnému vstupu do moře doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování
- možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Spiros a Maria)

Ubytování

ze všech zastíněných a prostorných balkónů je krásný výhled na moře, To platí i pro apartmán ve zvýšeném přízemí. V 1. patře jsou 2 apartmány a 1 studio (2 lůžka). Všechny apartmány mají 2 ložnice (každá se 2 lůžky) a menší kuchyňku. Studio i apartmány jsou jednoduše zařízeny a jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi. Dětská postýlka je na vyžádání.

Stravování

v přízemí domu je rodinná taverna, kde se podává mírně rozšířená kontinentální snídaně (za příplatek), večeře (3 chody a salát pro 2 osoby) nebo polopenze (za příplatek).

Shrnutí

největší předností domu je skvělá poloha, krásné výhledy na moře a na 4 malé ostrůvky a velmi rychlá dostupnost skvělé písečné pláže.

Vzdálenosti

od pláže: cca 30 m + cca 50 schodů. od centra Agios Stefanos: cca 150 m.

Příplatky

1lůžkové studio: 400 Kč/noc snídaně: 110 Kč/den večeře: 290 Kč/den, dítě do 12 let: 170 Kč/den klimatizace: studio cca 5 EUR/den, apartmán cca 10 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 150 m

Počasí

Korfu

27°C Skoro jasno

×