800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SPIROS A MARIA

  • Vzdálenost od písečné pláže je 130 m
  • V blízkosti centra letoviska

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmánový hotel se třemi budovami a bazénem stojí v mírném svahu velmi blízko krásné písečné pláže Agios Stefanos v severní části letoviska. Na písečnou pláž se dostanete za pár minut po místní komunikaci a pak po chodníčku okolo vilky Paralia I. V jedné z budov je recepce, restaurace a bar, v dalších pak ubytování.

Informace o ubytování

2-3 lůžka
bez stravování
- možnost dokoupení snídaní a večeří

Ubytování

V prvním patře jsou dvoulůžková studia s možností přistýlky (rozkládací gauč pro dítě do 12 let), v přízemí pak studia dvoulůžková. Všechna studia směřují k moři. Ze zastíněných balkónů studií v prvním patře je výhled na moře, ze studií v přízemí je výhled do zahrady. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek), fénem, trezorem a TV. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Vybavení a služby hotelu

U hotelu je bazén, dětské brouzdaliště, rodinná restaurace a bar, kde je i Wi-Fi.

Stravování

Doporučujeme si připlatit snídaně (mírně rozšířená kontinentální) a večeře (dva chody a salát pro dvě osoby). Vaří sama majitelka a jídlo se podává na zastřešené terase poblíž bazénu.

Shrnutí

Největší předností domu je výborná poloha, velmi rychlá dostupnost krásné písečné pláže a přívětivý přístup celé rodiny k hostům. Poskytování komplexních služeb je další předností tohoto hotelu.

Vzdálenosti

od pláže Agios Stefanos: cca 130 m
od centra Agios Stefanos: cca 150 m

O zájezdu

Bazén, Blízkost centra města, Do 200 m od pláže, Klimatizace, Wi-Fi (bez záruky).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 150 m

Počasí

Korfu

23°C Jasno

×