800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBájné Řecko a ostrov zamilovaných – Korfu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1.den

odlet do Athén. Transfer do hotelu, ubytování.

2.den

prohlídka Athén. Návštěva Akropole s chrámem Parthenon, archeologického muzea, staré čtvrti Plaka, Prezidentského paláce. Nocleh.

3.den

odjezd z Athén směrem do Delf, prohlídka archeologického okrsku se známou věštírnou věštkyně Pýthie a archeologického muzea. Transfer do hotelu, nocleh.

4.den

po snídani cesta pokračuje ke klášterům Meteora. Po prohlídce klášterů cesta do přístavuIgoumenitsa, nalodění na trajekt na Korfu (doba plavby cca 1 hodina). Po připlutí na Korfu transfer do hotelu, ubytování.

5.den

celodenní výlet po nejkrásnějších místech ostrova k poznání běžného života místních obyvatel, zastávka u letního sídla rakouské císařovny Sissi – zámečku Achillion, ochutnávka místního likéru Koum–kouat. Zastavení v Paleokastritse - malebném letovisku na západní straně ostrova, s krásnou písečnou pláží, fakultativními vyjížďkami loďkou k blízkým jeskyním. Prohlídka nedalekého pravoslavného kláštera na kopci nad zátokou, zastavení na vyhlídce Bella Vista a na zpáteční cestě ve vesničce Makrádes - možnost nákupů typických suvenýrů.

6.-8.den

individuální volno - možnost koupání, relaxace, individuálního poznávání krásných míst ostrova pronajmutým automobilem nebo vyžít možnosti fakultativních výletů v místě: lodní výlety (na ostrůvky Paxos a Antipaxos, nebo na Paxos a Pargu, do Modré laguny, případně lodní výlet do Albánie, projížďka prosklenou lodí Kalypso s možností procházky a nákupů v hlavním městě Kerkyře, či návštěva Aqualandu nebo jeep safari).

9.den

transfer na letiště, odlet do Prahy.

Počasí

Korfu

25°C Skoro jasno

×