800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PANTOKRATOR - standard pokoje

Hotel Pantokrator se nachází na vyšším kopci přímo pod nejvyšší horou na Korfu Pantokrator v letovisku Barbati. Jde o kaskádový, malebně uspořádáný rozlehlý komplex plný menších domečků a budov.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Pantokrator se nachází na vyšším kopci přímo pod nejvyšší horou na Korfu Pantokrator v letovisku Barbati. Jde o kaskádový, malebně uspořádáný rozlehlý komplex plný menších domečků a budov. Z důvodu vyšší polohy hotelu je pro vás k dispozici každý den, celý den autobusek, který vozí cca v 30 min. intervalech klienty pod kopec a obráceně k hotelu. Pak již jen dojdete na pláž, která je vám blízká, neb možností v Barbati je více, než hlavní centrální pláž. Dobré spojení místními autobusy do hlavního města Korfu – jezdí několikrát denně (cena cca 3 Euro/jeden směr).

Ubytování

Standardní prostorné pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou (sprcha+ WC+fén), TV/sat a DVD a balkonem nebo terasou. Možnost pronájmu ledničky a klimatizace za poplatek (lednička 3,5 Euro/den, klimatizace 8 Euro/den). Každý pokoj má velký balkon. Výhled je buď přímý na moře, či částečný, ale vždy k nezaplacení nádherný. Na vyžádání možnost rodinných pokojů či suit za příplatek.

Vybavení

V hlavní budově, kde se nachází recepce, restaurace a bar, není žádné ubytování. V posledních pěti letech byl celý hotel, i jeho přilehlé části rekonstruován a majitelé ukázali, že i tříhvězdičkový hotel může být na úrovni mnohem vyššího ocenění. V hotelu je internetový koutek, wifi zdarma, velká televize, bar, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), bar u bazénu s nádherným posezením, ale i poležením.

Stravování

Polopenze je formou bufetu, jak snídaně, tak večeře. Jistě budete velmi spokojeni, neb snídaně je dosti bohatá a stejně tak večeře nabízí celou škálu evropských, ale hlavně řeckých specialit. Možnost také využití stravenek na obědy v restauraci Kariatides. Ceny obědu 11 Euro/ osoba – tři chody dle vlastního výběru z českého jídelního lístku.

Pláž

Vzdálenost od nejbližší pláže je cca 350 metrů, ale pokud využijete hotelového autobusku, potom jde již jen o pár schodů, které vás přivedou na menší, uzavřenou a romantickou pláž přímo pod hotelem. Možností je ovšem i více, např. centrální pláž, nebo pláž kam si ráda zajde naše kmotra Ilona Csáková, či další více ukryté pláže, pro romantiky a klidné duše.

Náš názor

Hotel jsme opět zařadili do naší nabídky, věříme, že se vám bude líbit stejně jako nám. Oceňujeme vysokou úroveň ubytování, služeb i stravování.

Počasí

Korfu

23°C Polojasno

×