800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PANTOKRATOR - superior pokoje

Hotel Pantokrator se nachází na vyšším kopci přímo pod nejvyšší horou na Korfu Pantokrator v letovisku Barbati. Jde o kaskádový, malebně uspořádáný rozlehlý komplex plný menších domečků a budov.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Pantokrator se nachází na vyšším kopci přímo pod nejvyšší horou na Korfu Pantokrator v letovisku Barbati. Jde o kaskádový, malebně uspořádáný rozlehlý komplex plný menších domečků a budov. Z důvodu vyšší polohy hotelu je pro vás k dispozici každý den, celý den autobusek, který vozí cca v 30 min. intervalech klienty pod kopec a obráceně k hotelu. Pak již jen dojdete na pláž, která je vám blízká, neb možností v Barbati je více, než hlavní centrální pláž. Dobré spojení místními autobusy do hlavního města Korfu – jezdí několikrát denně (cena cca 3 Euro/jeden směr).

Ubytování

Lux pokoje Lux pokoje jsou velmi krásně zařízené, originální, nelze si určit, který z pokojů, čili různých stylů, byste rádi měli, ale garantujeme vám, že z kteréhokoliv budete velmi mile překvapeni. Bude vás obklopovat styl Orientu, Thajska, Malediv, či se ocitnete v atmosféře 60. let, nebo budete trávit čas po boku Tiny Turner, Monicy Belluci, Marilyn Monroe, či jiných hvězd. Součástí lux pokojů je malá lednička, TV se satelitem, DVD, varná konvice, kávovar, koupelna (sprcha nebo vana+WC+fén). Klimatizace za poplatek (8 Euro/den). Každý pokoj má velký balkon. Výhled je buď přímý na moře, či částečný, ale vždy k nezaplacení nádherný. Na vyžádání možnost rodinných pokojů či suit za příplatek.

Vybavení

V hlavní budově, kde se nachází recepce, restaurace a bar, není žádné ubytování. V posledních pěti letech byl celý hotel, i jeho přilehlé části rekonstruován a majitelé ukázali, že i tříhvězdičkový hotel může být na úrovni mnohem vyššího ocenění. V hotelu je internetový koutek, wifi zdarma, velká televize, bar, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), bar u bazénu s nádherným posezením, ale i poležením.

Stravování

Polopenze je formou bufetu, jak snídaně, tak večeře. Jistě budete velmi spokojeni, neb snídaně je dosti bohatá a stejně tak večeře nabízí celou škálu evropských, ale hlavně řeckých specialit. Možnost také využití stravenek na obědy v restauraci Kariatides. Ceny obědu 11 Euro/ osoba – tři chody dle vlastního výběru z českého jídelního lístku.

Pláž

Vzdálenost od nejbližší pláže je cca 350 metrů, ale pokud využijete hotelového autobusku, potom jde již jen o pár schodů, které vás přivedou na menší, uzavřenou a romantickou pláž přímo pod hotelem. Možností je ovšem i více, např. centrální pláž, nebo pláž kam si ráda zajde naše kmotra Ilona Csáková, či další více ukryté pláže, pro romantiky a klidné duše.

Náš názor

Hotel jsme opět zařadili do naší nabídky, věříme, že se vám bude líbit stejně jako nám. Oceňujeme vysokou úroveň ubytování, služeb i stravování.

Počasí

Korfu

17°C Skoro jasno

×