800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARIA

Vilka je součástí menšího apartmánového komplexu a je postavena v mírném svahu nad komunikací, která vede z hlavního města ostrova Korfu do severních letovisek. Několik metrů od domu je autobusová zastávka, odkud odjíždí autobusy do jedinečného hlavního města ostrova. Na pěknou pláž Dassia Chandris s malými oblázky, se dostanete pohodlně po silnici a po lesní cestě asi za 10 minut. Na pláži, kde nechybí zeleň, jsou vodní sporty, pronájem člunů, a lehátek. Máte-li rádi divoké pláže, tak se vydejte na malou pláž Agios Nikolaos. Cesta vede přes komunikaci a pak lesem (asi 5 minut). V okolí naleznete vše, co k dovolené patří: taverny, obchody, bary, kavárny a další.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

vilka je součástí menšího apartmánového komplexu a je postavena v mírném svahu nad komunikací, která vede z hlavního města ostrova Korfu do severních letovisek. Několik metrů od domu je autobusová zastávka, odkud odjíždí autobusy do jedinečného hlavního města ostrova. Na pěknou pláž Dassia Chandris s malými oblázky, se dostanete pohodlně po silnici a po lesní cestě asi za 10 minut. Na pláži, kde nechybí zeleň, jsou vodní sporty, pronájem člunů, a lehátek. Máte-li rádi divoké pláže, tak se vydejte na malou pláž Agios Nikolaos. Cesta vede přes komunikaci a pak lesem (asi 5 minut). V okolí naleznete vše, co k dovolené patří: taverny, obchody, bary, kavárny a další.

Vzdálenosti

od pláže Dassia Chandris: cca 500 m.
od pláže Agios Nikolaos: cca 250 m.

Ubytování

studia a apartmány směřují k moři, ale výhled z prostorných, rohových a zastíněných balkonů je do zahrady se stromy a květinami. Studia a apartmány jsou ve zvýšeném přízemí a v 1. patře a mají vlastní přístup. Studia jsou prostorná a mají buď tři lůžka nebo dvě lůžka s možností přistýlky (pro děti do 10 let). Apartmány mají dvě ložnice a kuchyň. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňkou (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV/SAT, sejfem a klimatizací. Vše je v ceně. Ve druhém patře je na vyžádání velký luxusní podkrovní byt (95m2) se dvěmi ložnicemi, dobře vybavenou kuchyní a obývacím prostorem. Z prostorných balkónů, které jsou po obvodu celého druhého patra je vzdálený výhled na moře. Byt je na vyžádání a bude vyhovovat i náročným klientům.
K vilkám patří příjemný bazén a dobře udržovaná zahrada.

Informace o ubytování

2 - 4 lůžka
vlastní stravování

Hodnocení

dům je velmi pečlivě udržován. Velkou výhodou je, že klimatizace a další služby jsou v ceně. Nespornou výhodou je možnost velmi snadno navštívit nádherné hlavní město ostrova nebo živé středisko Ypsos vzdálené asi 2 km.

Počasí

Korfu

26°C Skoro jasno

×