800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY MARGARITA

Vila se studii se nachází v klidném prostředí letoviska Ipsos. Areál studií s bazénem je obklopenu udržovanou zahradou s palmami a květinami. V centru letoviska, kam lze dojít příjemnou procházkou, se nachází spousta restaurací, taveren, barů a obchodů. Poloha: centrum letoviska Ipsos cca 880 m, hlavní město Korfu cca 14 km, letiště cca 14 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vila se studii se nachází v klidném prostředí letoviska Ipsos. Areál studií s bazénem je obklopen udržovanou zahradou s palmami a květinami. V centru letoviska, kam lze dojít příjemnou procházkou, se nachází spousta restaurací, taveren, barů a obchodů. Poloha: centrum letoviska Ipsos cca 880 m, hlavní město Korfu cca 14 km, letiště cca 14 km.

Vybavení Hotelu

K vybavení patří recepce (od 8 h - 24 h), směnárna, bezpečnostní schránka (za poplatek), TV koutek, možnost Wi-fi připojení, restaurace, snack bar, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Vybavení pokoje

Dvoulůžková studia s možností přistýlky mají vlastní koupelnu, WC, lednici, kuchyňský kout se základním vybavením, balkón nebo terasu.

Pláž a plážový servis

Písčitá pláž se nachází 880 m od hotelu. Plážový servis (za poplatek)

Sport a Fitness

Billiard, vodní sporty (za poplatek).

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních taveren a restaurací nebo nabídku pokrmů hotelové restaurace.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 14 km

Počasí

Korfu

25°C Skoro jasno

×