800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPT. DŮM LAMBROULA - studia

Dům Lambroula se nachází nad přístavem krásného rybářského městečka Kassiopi, je položen nejvýš a z toho plyne, že výhled má tento dům opravdu jeden z nejkrásnějších.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Apartmánový dům Lambroula se nachází nad přístavem krásného rybářského městečka Kassiopi, je položen nejvýš a z toho plyne, že výhled má tento dům opravdu jeden z nejkrásnějších. Posedět na balkoně při ranní kávě, je opravdu pohled, který se nedá jen tak zapomenout. Je zde soukromí, klid a každý má pocit rodinného zázemí. Majitelé jsou velmi milí lidé s typickou řeckou pohostinnou povahou. Vzdálenost od náměstí Kassiopi je cca 250 metrů, od přístavu cca 200 metrů. V blízkosti domu je bazén (cca 100 metrů), který můžete během celé dovolené využívat s podmínkou konzumace. Nedoporučujeme vzhledem k poloze v kopci klientům s omezenou pohyblivostí.

Ubytování

Pokoje (některé s možností přistýlky) jsou pěkně zařízené, s kuchyňkou vybavenou ledničkou, vařičem, základním nádobím a varnou konvicí, koupelnou (sprcha+WC) a balkonem. Klimatizace za příplatek 5 Euro/den/pokoj. Apartmány mají kuchyň oddělenou s posezením, dvě oddělené ložnice, kde v každé je balkon.

Stravování

Kromě vlastního vaření můžete zajít nejen do jedné z mnoha taveren, které se nacházejí po celém Kassiopi, je zde i několik tzv. gyrosáren, kde si pochutnáte na typickém gyrosu, který vás za málo peněz, ale opravdu vydatně zasytí. Můžete si také zajít na večeře na celý, či část pobytu do taverničky v přístavu Kassiopi (zajišťuje delegát na místě).

Pláž

Nejbližší pláž je vzdálena cca 400 metrů – situovaná cestou za domem, v klidném místě. Je zde písek i oblázky a pár olivových stromů. Hlavní pláž Kassiopi je vzdálena cca 450 metrů. Kolem celé vesničky je imnoho dalších malých pláží, kde si každý může najít svůj kousek klidu, romantiky a dovolenkové pohody.

Počasí

Korfu

26°C Jasno

×