800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DIMITRAKIS

Vilka s apartmány stojí v mírném svahu jen pár metrů od oblázkové pláže Kassiopi (modrá vlajka EU). Do centra Kassiopi se dostanete velmi rychle buď po místní komunikaci nebo po pěšině, která Vás zavede přímo na malé náměstí a k místnímu supermarketu. V centru je malý přístav a mnoho restaurací, kaváren a obchodů se suvenýry.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

12x (květen) nebo 15x (říjen) ubytování-strava dle popisu, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků (1000 Kč), komplexní cestovní pojištění (neplatí pro zájezdy last minute), transfery, služby zástupce CK. Dětské ceny a slevy na 3. a 4.lůžku se u kombinované dopravy neposkytují.

Cena kombinovaných zájezdů nezahrnuje-příplatky

lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1200 Kč/osoba večeře: 320 Kč/osoba/noc, dítě do 12 let: 230 Kč/osoba/noc klimatizace: cca 7 EUR/den (platba na místě) sejf: cca 3 EUR/den (platba na místě)

Informace o ubytování

2-5 lůžek bez stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Oassis)

Poloha

vilka s apartmány stojí v mírném svahu jen pár metrů od oblázkové pláže Kassiopi (modrá vlajka EU). Do centra Kassiopi se dostanete velmi rychle po místní komunikaci nebo po pěšině, která Vás zavede přímo na malé náměstí a k místnímu supermarketu. V centru je malý přístav a mnoho restaurací, kaváren a obchodů se suvenýry. V blízkém okolí je několik dalších malých oblázkových pláží.

Ubytování

ve vilce jsou jednoduše zařízené apartmány se zastíněnými prostornými balkóny, odkud je okouzlující výhled na moře a na záliv Kassiopi. Jsou ve zvýšeném přízemí nebo prvním patře. Vzdušné apartmány mají dvě ložnice se čtyřmi lůžky a jsou vybaveny WC, sprchou, kuchyní (včetně sporáku, základního nádobí a ledničky s mrazákem) a klimatizací (za příplatek). V apartmánech lze vyžádat přistýlku pro dítě do 10 let. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Hodnocení

apartmány jsou dobrou volbou pro všechny, kteří vyhledávají ubytování v blízkosti pláže. Velkou předností je krásný výhled na moře.

Vzdálenosti

od pláže Kassiopi: cca 100 m. od centra Kassiopi: cca 300 m. od přístavu Kassiopi: cca 500 m.

Příplatky

večeře: 320Kč/osoba/noc, dítě do 12 let: 230 Kč/osoba/noc klimatizace: cca 7 EUR/den (platba na místě) sejf: cca 3 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m

Počasí

Korfu

24°C Polojasno

×