800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KALAMIONAS

Vilka se studii stojí v dobře udržované zahradě jen pár metrů od oblázkové pláže Kassiopi (modrá vlajka EU). Do centra Kassiopi se dostanete velmi rychle buď po místní komunikaci nebo po pěšině, která Vás zavede přímo na malé náměstí a k místnímu supermarketu. V centru je malý přístav a mnoho restaurací, kaváren a obchodů se suvenýry.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

12x (květen) nebo 15x (říjen) ubytování-strava dle popisu, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků (1000 Kč), komplexní cestovní pojištění (neplatí pro zájezdy last minute), transfery, služby zástupce CK.

Cena kombinovaných zájezdů nezahrnuje-příplatky

lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1200 Kč/osoba večeře: 320 Kč/osoba/noc, dítě do 12 let: 230 Kč/osoba/noc klimatizace: cca 5 EUR/den (platba na místě) sejf: cca 3 EUR/den (platba na místě)

Informace o ubytování

2 lůžka bez stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Oassis)

Poloha

vilka se studii stojí v dobře udržované zahradě jen pár metrů od oblázkové pláže Kassiopi (modrá vlajka EU). Do centra Kassiopi se dostanete velmi rychle buď po místní komunikaci nebo po pěšině, která Vás zavede přímo na malé náměstí a k místnímu supermarketu. V centru je malý přístav a mnoho restaurací, kaváren a obchodů se suvenýry. V blízkosti jsou další malé oblázkové pláže.

Ubytování

ve vilce jsou jednoduše zařízená studia se zastíněnými balkóny a terasami. Studia CK směřují do zahradky s růžemi a vnitřní zástavby a jsou vybavena WC, sprchou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek).

Hodnocení

studia jsou dobrou volbou pro všechny, kteří vyhledávají ubytování se snadným přístupem k pláži.

Vzdálenosti

od pláže Kassiopi: cca 40 m. od centra Kassiopi: cca 350 m. od přístavu Kassiopi: cca 550 m.

Příplatky

1lůžkové studio: 400 Kč/noc večeře: 320Kč/osoba/noc, dítě do 12 let: 230 Kč/osoba/noc klimatizace: cca 5 EUR/den (platba na místě) sejf: cca 3 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 350 m

Počasí

Korfu

17°C Skoro jasno

×