800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OASSIS

Malý hotel je postaven přímo u hlavní třídy malého a stále řeckého letoviska Kassiopi. Na této třídě naleznete obchody, restaurace a kavárny. Pokud se vydáte od hotelu směrem k moři, dojdete na malé náměstí a pak uvidíte malebný přístav (asi 100 m). Nejbližší oblázková pláž Kalamonionas je vzdálena asi 10 minut. Můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2 lůžka snídaně - možnost dokoupení večeří (taverna Oassis)

Poloha

malý hotel je postaven přímo u hlavní třídy malého a stále řeckého letoviska Kassiopi. Na této třídě naleznete obchody, restaurace a kavárny. Pokud se vydáte od hotelu směrem k moři, dojdete na malé náměstí a pak uvidíte malebný přístav (asi 100 m). Nejbližší oblázková pláž Kalamionas je vzdálena asi 10 minut. Můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky.

Ubytování

jednoduchý rodinný hotel má krásnou zastíněnou terasu, kde je příjemné posedět a pozorovat dění na hlavní třídě Kassiopi. Dvoulůžkové pokoje jsou menší, čisté a jsou vybaveny WC, sprchou, klimatizací (za příplatek), malou ledničkou, TV a sejfem (za příplatek). V hotelu je internetový koutek (za příplatek). Z balkónů je výhled do ulice nebo na druhou stranu do dvorku se zelení. Dětská postýlka je na vyžádání.

Stravování

mírně rozšířená kontinentální snídaně je servírována v prostorné restauraci a na terase hotelu.

Hodnocení

hotel bude vyhovovat všem, kteří vyhledávají malé hotely v menších letoviscích.

Vzdálenosti

od pláže Kalamonionas: cca 350 m. od centra Kassiopi: cca 70 m.

Příplatky

večeře: 320Kč/osoba/noc, dítě do 12 let: 230 Kč/osoba/noc klimatizace: cca 5 EUR/den (platba na místě), sejf: cca 1 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 70 m

Počasí

Korfu

24°C Převážně oblačno

×