800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTHOTEL OLYMPION VILLAGE

"Cca 400 m od písčité pláže; moderní komplex několika v mírném svahu připomínající dle názvu vesničku než klasickou hotelovou budovu, v blízkosti řada barů, taveren, klubů a diskoték."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

cca 400 m od písčité pláže; moderní komplex několika v mírném svahu připomínající dle názvu vesničku než klasickou hotelovou budovu, v blízkosti řada barů, taveren, klubů a diskoték.

Ubytování

moderně zařízená studia s vybaveným kuchyňským koutem (vařič, lednička, toustovač, varná konvice), s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), SAT/TV, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), balkonem/terasou.

Vybavení

recepce, restaurace, bar, TV lounge, venkovní bazén - slunečníky a lehátka (zdarma), stolní tenis, tenis, minimarket, parkoviště.

Služby za poplatek

internet (WiFi).

Děti

dětský bazén, hřiště, dětská postýlka (zdarma).

Stravování

bez stravy; snídaně nebo polopenze za příplatek. Snídaně: servírované - anglická snídaně. Večeře: servírované - výběr z menu.

Náš názor

Velmi příjemný aparthotel s pěkným ubytováním v zahradě v rušném letovisku Kavos, plném barů, kaváren, klubů a diskoték - ideální volba pro mladé a ty, kteří chtějí prožít dovolenou v rytmu hlasité hudby.

Počasí

Korfu

24°C Polojasno

×