800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GRECOTEL DAPHNILA BAY THALASSO

  • Hotel zasazen v krásném prostředí

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní hotel postaven přímo v prostředí olivových a piniových stromů, svažující se k písečné pláži městečka Dassia, jen 11 km od města Korfu a 12 km od letiště.

Ubytování

Komplex se skládá z hlavní budovy s výhledem na moře a do zahrady a z bungalovů krytých olivovníky. Všechny pokoje (v budově i v bungalovech) mají balkon/terasu, klimatizaci/vytápění, mramorovou koupelnu a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV SAT, rádio, chladničku, trezor, el.zástrčka 120 V na holicí strojek. Pokoje: 2-lůžkové v hlavní budově, standardní bungalovy: 2 postele a 1 po hovka, rodinné bungalovy: 2 pokoje: dvou-lůžko a 2 pohovkové postele.

Vybavení

Hotel je vhodný pro rodiny, sportovní nadšence a hlavně pro ty, kteří by rádi vyzkoušeli jeho jedinečné řecké koupele Elixír Thalasso Spa. V hotelu se nachází recepce, hlavní restaurace, taverna u bazénu, 3 bary, venkovní bazén, vyhřívaný dětský bazén, vnitřní vyhřívaný bazén s mořskou vodou (jen pro návštěvníky Thalasso spa) – slunečníky, plážové osušky, lehátka bezplatně u bazénu i na pláži, vnitřní a venkovní dětské hřiště, fitnes centrum, 6 tenisových kurtů s osvětlením (možnost zaplatit si trenéra tenisu), stolní tenis, lukostřelba, šipky, billiard (za poplatek), basketbal, plážový volejbal. Vodní sporty: windsurfing, kanoe, vodní lyžování, možné je využít 14 km vzdálené golfové hřiště. Hotel uskutečňuje kurzy potápění pro začátečníky a pokročilé. Hotel poskytuje zdravotní péči (nonstop), pozdní večeře pro děti (bez poplatku), internetovou místnost za poplatek, služby kurýrů, prádelnu, čistírnu, klenotnictví, butik s oblečením a kadeřnický salon. Hotel není přizpůsoben pro tělesně postižené.

1
1

Stravování

All-Inclusive extra zahrnuje: snídaně, obědy, večeře, občerstvení během dne, zmrzliny, alko a nealko nápoje, taverna nabízí menu ŕ la carte, v barech koktejly a studené nápoje.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 11 km
vzdálenost od Letiště: 12 km

Počasí

Korfu

17°C Skoro jasno

×