800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CORFU PALACE

Hotel Corfu Palace je moderní hotel vyšší střední kategorie 4*, situovaný na zeleném kopci v Kanoni, s výhledem na lagunu. Corfu town, hlavní město ostrova, se nachází jen 3 kilometry od hotelu, nejbližší pláž je Mon Repos, která je vzdálena cca 1,5 kilometrů od hotelu.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha a popis

Hotel Corfu Palace se těší jedinečnému výhledu na záliv Galitsa, na staré město a pevninu. Od starého města se nachází pouhých 400 metrů. Mon Repo pláž je vzdálena cca 1,5 km. Taverny a restaurace jsou ve vzdálenosti cca 400 metrů od hotelu a letiště je vzdáleno cca 1,5km.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje prostornou hotelovou recepcí s impozantním mramorovým schodištěm. Hotel je znám pro svou pohostinnou atmosféru a vynikající kuchyni. Klietům nabízí 106 pokojů, celoplošné připojení wifi zdarma, kosmetický salón, restauraci, bar, snack bar u bazénu, klenotnictví, kadeřnictví a v neposlední řadě i casino.

Vybavení pokoje

Klienti si mohou vybrat ze 2 druhů ubytování: dvoulůžkový standard, dvoulůžkový superior Elegantně vybavené a prostorné ( 26 m2 ) standardní pokoje v výhledem na moře mají mramorovou koupelnu s vanou, klimatizaci, TV, fén, minibar, trezor, Wifi, terasu nebo balkon. Pokoje Superior s rozlohou 33 m2 jsou umístěny v 6.patře. Všechny pokoje tohoto typu mají balkon, mramorovou koupelnu s vanou, TV, minibar, klimatizace, fén, trezor, Wifi, župany, pantofle, víno a květiny po příjezdu, denně koš s ovocem, bezplatný nápoj v čase 19:00-20:00 ( pouze v hlavní sezóně). Pokoj Junior Suite o rozloze 63 m2, má též mramorovou koupelnu s vanou, TV, minibar, fén, trezor, Wifi, župany, pantofle, víno a květiny po příjezdu, denně koš s ovocem, zdarma jeden nápoj v čase 19:00- 20:00 (pouze v hlavní sezóně).

Stravování

Snídaně nebo polopenze.

Pláž a plážový servis

Nejbližší pláž se nachází cca 1500 metrů. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a zábava

Hotel disponuje vnitřním a venkovním bazénem s mořskou vodou.

Služby v ceně

Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 400 m
Letiště: 1,5 km
Nákupní možnosti: 400 m
Památky: 400 m

Počasí

Korfu

11°C Převážně oblačno