Řecko | Korfu | Lefkimmi

FUNTAZIE ATTIKA BEACH

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení našich klientů

  so 1.9.2012
  "Hotel Attika beach = Vosí hnízdo"
  hotel jsme navštívili 4 dospělí se 2 malými dětmi (5 let a 20 měsíců) Výborně v tomto hotelu hodnotím pouze jídlo. Jinak už při příjezdu nás udivil plevelem zarostlý kruhový záhon přímo před hotelem, který byl dominantou takže bychom očekávali pekně udržovaný květinový porost. První den hotelu zděšeníá všude obrovské množství vos, které plavaly v bazénu a ačkoliv jsme bazén z tohoto důvodu navštívili pouze 2x a pokaždé do hodiny utekli tak jsme nikdy nazahlédli nikoho se síťkou že by třeba vosy z bazénu odstraňoval. Mraky vos byly všude kolem hotelu, na hotelové pláži., všude. První den jsme se vrátili z pláže poštípaní od vos a na stížnost mi paní recepční odpověděla, že vosy jsou na Korfu v tomto období všude a doporučila zapůjčit auto, že třeba jinde bude vos méně. Zapůjčení auta nám nakonec zachránilo dovolenou, v hotelu jsme strávili 2 dny téměř celý den zavření na pokoji před vosama.Jinak jsme se ráno po snídani sebrali a večer vrátili na večeři a procestovali celý ostrov křížem krážem. Ano, vosy byly i jinde ale jinde s tím alespoň něco dělali, měli vosolapky (v každé cca 50-200 vos), co jsme viděla z auta tak jinde vosy z bazénu síťkou vybírali. Prostě jiné pláže byly také okupovány vosama ale smesitelně. Takže to bylo naše první a zcela jednohlasně poslední Řecko a zůstaneme věrní Itálii, kterou máme projetou křížem krážem včetně všech okolních ostrovů. Jinak když pominu hotel, příroda krásná uchvatná ale všude plno odpadků, neskutečný bordel, rozestavěné nedokončené domy, líně se pohybující Řekové, kteří Vám klidně do očí tvrdí že kapučino co Vám donesli je Kafe Late co jste si objednali a hlavně vosy. Přínos této dovolené je pro nás jediní: pochopili jsme, proč mají v Řecku takovou ekonomickou krizi a hlavně že si ji zaslouží. Mají krásnou přírodu, turisty, kteří jim za to cpou peníze horem dolemale ničeho si neváží a sami si to ničí. Řeky bych přirovanala k jedné známé české menšině tmavé pleti. Ale možná je to jen na Korfu, nevím, jinou část jsme nepoznali a ani zadarmo bychom už nechtěli. Na závěr bych chtěla "poděkovat" cestovní kanceláři Fischer za to, že nás se dvěmi malými dětmi nechali jet do takového vosího hnízda aniž by nás o tom předem informovali - jistě bychom vzali za vděk nejakou alternativou. Nechci ani pomyslet co by bylo kdyby někdo z nás měl nějakou težší alergii na vosí jed. no jo no, byl to last minute tak už by ten zájezd asi neprodali. Přijde mi to od nich sprosté!
  "Poloha a pláž"
  "Odlehlá poloha hotelu, bez auta se nikam nedostanete ale to jsme věděli, chtěli jsme strávit klidnou dovolenou u hotelu na pláži, což jsme ale museli operativně změnit na poznávací dovolenou, když hotel byl kvůli vosám neobyvatelný. Pláž celkem čistá až na ty hejna vos. To jsme si koupili tzv. PITU (maso v placce) a během minuty co mi ji dal kuchař do ruky letěla 3 metry daleko spolu s cca 10-ti zuřivýma vosama...fakt nepřeháním. Nešlo nám do hlavy jak je vůbec schopen ten pracovník jídlo připravovat v takových podmínkách...přišli jsme na to že ty mrchy do uzavřených prostor neletí -kuchař byl uvnitř a pitu mi podal ven z okýnka. Takže na pláži když jsme chtěli něco přes den sníst tak jsme se s jídlem zavírali do převlékací kabinky....a ani jedna jedovatá bestie se neodvážila. Noooo fakt dovolená snů, někdy jsme byli radeji cely den hlady a az vecer jsme se nacpali v hotelove restauraci. Po setmeni vsechny vosy vzdy zmizely jak mavnutim kouzelnym proutkem."
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Pokoj pekny, prostorny, casto uklízeli, klima pouze za priplatek ale nebyla treba, prvni dny to vypadalo ze na pokoji jako jedine obyvatelne casti hotelu, stravime zbytek dovolene, pak prisel napad s pujcenim auta. TV nebyla, ale na dovolene nepotrebujeme. 1 restaurace ale Výborné jídlo, velký výběr, celkem čisto. Jinak kolem dokola hotelu v okruhu 2 km naprosto nic krom malého obchůdku kde byly jen základní věci jako voda, alkohol, suvenýry, gumová lehátka na vodu. Nejbližší pořádný obchod cca 2 kilometry."
  "Služby a personál"
  "Uklid pokoj spokojenost. vyprali nám oblečení ale pouze pro děti - dospělácké neperou. Při projevech alergie na vosí štípnutí - otok břicha - ochotně na recepci zavolali lékaře, ten přijel a dal injekci a speciální mast, která byla lepší než náš Fenistil. Mluví se tam výhradně německy (pouze recepční umí i anglicky), pro české děti absolutně žádný animační program. Jsou tam dvě tlusté líné německé animátorky, které mi sdělili, že fungují pouze pro německou klientelu, která na tomto hotelu tvoří dle mého odhadu cca 90%. Na recepci mi kazde rano na pozadani ochotne dali do termosky ledove kostky. Wifi pouze na recepci za 5 Euro."
  "Zábava, sport, strava"
  "Jo tak to jsme si vzpomněla pouze na půjčovnu kol, kterou meli avizovanou v popisu hotelu na řeckych hotelovych strankach. Paní recepční: máme 2 kola ale obě jsou nepojízdná :-) Fakt zlý sen. Naprosto trapný večerní program! ZůčastŇovalo se jej max. cca 10-15 hostů. Když už hudba tak německé Schlagery!!! Směsný hodinový šlapáček řeckých "ZORBŮ" to v neděli završil a pak už jsme si dělali večírky raději na pokoji......české základní taneční jsou 2x náročnější než ty jejich sestavy. Přes den animační program NULA nic prostě v bazénu mrtvo. Ale mohu posoudit pouze ty první dva dny, pak už jsme se v hotelu přes den neobjevili. Možná to pak rozjeli, nevím."

  TripAdvisor

  Přidejte Vaše vlastní hodnocení

  Měsíc
  Rok

  Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

  Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna