800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA SOULA

"Útulná studia ve vile s rodinnou atmosférou v těsné blízkosti moře. Předností ubytování je ideální poloha v klidu a zeleni a překrásný výhled na moře a okolní zalesněné stráně. V podvečer můžete sledovat romantický západ slunce přímo z Vašeho balkónu. Areál sousedního hotelu Liapades Beach nabízí možnost využití bazénu s lehátky a slunečníky (občerstvení v pool baru či taverně), případně dalšího vyžití (kulečník, stolní tenis, apod.). Do centra Liapades, kde naleznete několik taveren, barů i obchodů dojdete 15ti minutovou procházkou. Doporučujeme pro klidnou a romantickou dovolenou uprostřed krásné přírody. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Útulná studia ve vile s rodinnou atmosférou v těsné blízkosti moře. Předností ubytování je ideální poloha v klidu a zeleni a překrásný výhled na moře a okolní zalesněné stráně. V podvečer můžete sledovat romantický západ slunce přímo z Vašeho balkónu. Areál sousedního hotelu Liapades Beach nabízí možnost využití bazénu s lehátky a slunečníky (občerstvení v pool baru či taverně), případně dalšího vyžití (kulečník, stolní tenis, apod.). Do centra Liapades, kde naleznete několik taveren, barů i obchodů dojdete 15ti minutovou procházkou. Doporučujeme pro klidnou a romantickou dovolenou uprostřed krásné přírody.

Ubytování

dvoulůžkové studio - sprcha a WC, vysoušeč vlasů, TV/SAT, safe box-za poplatek, kuchyňský kout s lednicí, klimatizace - za poplatek na místě, balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky - pouze pro dítě. Dětská postýlka zdarma.

Vybavení

- 100 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody - lehátka a slunečníky na pláži za poplatek - bazén se slunečníky a lehátky k dispozici zdarma u sousedního hotelu - možnost využít dalších služeb sousedního hotelu Liapades Beach

Stravování

vlastní, možnost zakoupit polopnezi v hotelu Liapades Beach.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Korfu

15°C Skoro jasno

×