800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KATERINA STUDIOS

  • Písčito-oblázková pláž cca 250 m od hotelu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Studia rodinného typu leží na okraji vesničky Messonghi, poblíž malebné stejnojmenné říčky, která od sebe odděluje letoviska Messonghi a Moraitika. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdáleny cca 250 m, autobusová zastávka zajišťující dobré spojení po ostrově cca 150 m. Vzdálenost studií od letiště je cca 20 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž leží cca 250 m od studií. Cesta k ní vede vesničkou Messonghi. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Podél pláže se nacházejí bary a restaurace.

Studia

Jednoduše vybavená studia mají cca 35 m2, klimatizaci, koupelnu se sprchou a WC, plně vybavený kuchyňský koutek, rychlovarnou konvici, ledničku, moskytiéru a balkon s výhledem do krajiny, zahrady nebo na řeku, která podél studií protéká. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování

Bez stravování.

Popis

Komplex se skládá ze dvou budov. Jednoduše vybavená studia obklopuje příjemná a udržovaná zahrada a bazén. Lehátka a slunečníky pro relaxacia opalování jsou u bazénu zdarma.

Internet

V hotelu není WIFI.

Sport a zábava

Nespornou výhodou těchto studií je jejich poloha – leží mezi letovisky Messonghi a Moraitika, tudíž se přímo nabízí možnost navštívit centrum obou vesniček a vychutnat si pravý řecký večer. Můžete zavítat do některé z mnoha místních taveren nebo nakoupit suvenýry v některém z obchůdků. Přibližně 300 m od studií se nalézá hřiště pro nejmenší, jsou zde houpačky, skluzavky atd. Městské sportovní zázemí pro dospělé je vzdáleno rovněž cca 300 m. Vstup je zdarma, lze si zde zahrát basketbal nebo tenis.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 20 km
Nákupní možnosti: 250 m

Počasí

Korfu

28°C Jasno

×