800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MAKIS & VASSO

Ubytování vhodné pro všechny věkové kategorie a rodiny, které preferují spíše individuální dovolenou s možností vlastní vaření. Ubytování je také vhodné pro klienty, kteří chtějí poznávat krásy ostrova Korfu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Studia se nacházejí ve 2 samostatně stojících budovách vzdálených od sebe cca 300 m. Budova Vasso se nachází v klidné části střediska Moraitika cca 100 m od hlavní třídy s mnoha obchody, restaurace, kavárnami a bary. Budova Makis leží přímo na hlavní třídě. Hlavní město Korfu je vzdáleno cca 20 km (pravidelné autobusové spojení). 

Vybavení

Hostům je k dispozici v budově Makis recepce, trezory (za poplatek), bazén, snack bar u bazénu a terasa se slunečníky a lehátky zdarma.

Pokoje

Účelně zařízená studia mají koupelnu/WC, klimatizaci (za poplatek, pouze v budově Vasso), kuchyňský kout a balkon nebo terasu. O rozdělení pokojů rozhoduje výhradně recepce.

Stravování

Vlastní.

Náš názor

Ubytování v hotelu Makis & Vasso je vhodné pro všechny věkové kategorie a rodiny, které preferují spíše individuální dovolenou s možností vlastního vaření.  Ubytování je také vhodné pro klienty, kteří chtějí poznávat krásy ostrova Korfu.

Pláž

Písečno-oblázková pláž je vzdálena cca 500 m, slunečníky a lehátka za poplatek.

Děti

Dětské bazén u budovy Makis, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Karty

Neakceptuje.

Web

http://www.makislouvlis.com

Internet

WiFi zdarma u bazénu.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Korfu

20°C Skoro jasno

×