800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PANTHEON HALL - pobyt pro seniory

Hotel se nachází v jihovýchodní části ostrova Korfu ve velmi oblíbeném letovisku Messongi, cca 50 m od písčito-oblázkové pláže, 21 km od hlavního města ostrova Kerkyra a letiště. Pár desítek metrů od hotelu se nachází obchod, taverny a restaurace.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Slevy a výhody

Vážení senioři, naše cestovní kancelář ve spolupráci se zahraničními partnery připravila jedinečnou nabídku pro seniory 55+, která Vám umožní navštívit a poznat oblíbené bulharské černomořské letovisko Slunečné pobřeží a jeho okolí. Nabízíme vám dovolenou s kvalitním obsahem a přizpůsobenou nejen Vašim možnostem, ale i zájmům a aktivitám. Program jsme Vám ušili přímo na míru nejen s ohledem na Vaše potřeby, ale i na finanční situaci a Váš zdravotní stav. Seniorský věk může být aktivní a plný zážitků. Věříme, že se rozhodnete pro báječnou dovolenou, která zpestří Váš život, právě s naší cestovní kanceláří KOVOTOUR PLUS. Vydejte se vstříc novým zážitkům v rámci speciálních pobytů u moře pro seniory… Využijte tedy naši nabídku dovolené tvořenou přímo pro Vás:

• pobyty za speciální ceny
• letecká doprava z Prahy
light all inclusive strava
• výlet do historického města Nessebar ZDARMA
• animační programy pro seniory

Popis

Letní pobyt v Řecku v přitažlivém letovisku Messongi je ideální volbou pro výletníky, kteří si chtějí užít dovolenou v jihovýchodní části romantického ostrova Korfu. Bydlet budete v příjemném hotelu Pantheon Hall, v jehož blízkosti se nacházejí útulné restaurace, taverny či obchody. Dovolená Řecko letecky je vhodná pro rodiny s malými dětmi nebo méně zkušené plavce, kteří ocení pozvolný vstup z tamní pláže do moře. Letní zájezd do Řecka může být spojen s odpočinkem či sportovními aktivitami, včetně vodních sportů.

Poloha

Hotel se nachází v jihovýchodní části ostrova Korfu ve velmi oblíbeném letovisku Messongi, cca 50 m od písčito-oblázkové pláže, 21 km od hlavního města ostrova Kerkyra a letiště. Pár desítek metrů od hotelu se nachází obchod, taverny a restaurace.

Vybavenost

Recepce, lobby, restaurace, venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma), WiFi za poplatek, pool bar, Oasis bar.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, klimatizace, SAT TV, lednička, balkon, WiFi za poplatek.

Stravování

LIGHT ALL INCLUSIVE (10:00 - 22:00) – snídaně (07:30 – 10:00), oběd (12:30 – 14:00) a večeře (18:30 – 20:30) formou švédských stolů (výběr min. ze 2 jídel), vybrané alkoholické nápoje místní výroby (pivo, víno, každý den vybraný destilát – ouzo, vodka, koktejl), nealkoholické nápoje (limonáda, voda, sodovka) v pool baru (nápoje v Oasis baru za poplatek).

Pláž

Písečná pláž cca 50 m od hotelu s pozvolným vstupem do moře, slunečníky a lehátka za poplatek, vodní sporty za poplatek.

Sport a zábava

Klubový program, bazén, na blízké pláži možnost vodních sportů (za poplatek).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 21 km
vzdálenost od Letiště: 21 km

Počasí

Korfu

17°C Skoro jasno

×