800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ODYSSEUS - výhled na moře

Rodinný hotel s dobrými službami.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rodinný hotel nacházející se na vyvýšenině, která nabízí úžasné výhledy na celou Paleokastritsu (popis letoviska na str. 187) a nádherné pobřeží. Hotýlek byl několikrát rekonstruován, je opravdu velmi pěkný a zařízený v řeckém, ale modernějším stylu. Osazenstvo hotelu je milé, vstřícné, ale zejména rodinného přístupu. V Paleokastritsi není žádné centrum, nejbližší supermarket je přímo u hotelu, neb je jeho součástí. Nejbližší taverna je vzdálena cca 100 metrů.

Vybavení

V areálu hotelu je velká hala s recepcí a restaurací, internetový koutek za poplatek, wifi zdarma, velká televize, bar, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), zahrada v zadní části hotelu. Hotel pořádá minimálně dvakrát týdně večerní akce, jako je řecký večer, či posezení u živé hudby.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (pevné lůžko) jsou zařízené velmi pěkně, jsou prostorné a velmi světlé. Součástí pokoje je malá lednička, TV se satelitem, klimatizace za poplatek, koupelna (sprcha nebo vana+WC+fén). Každý pokoj má velký balkon s výhledem do zahrady.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Jistě budete velmi spokojeni, neb snídaně je velmi bohatá a stejně tak večeře nabízí celou škálu evropských, ale hlavně řeckých specialit.

Pláž

Vzdálenost od nejbližší oblázkové pláže je 100 schodů pod hotelem – kde se nachází malá pláž, od centrální pláže Paleo je hotel vzdálen cca 450 metrů.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Korfu

20°C Skoro jasno

×