800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA ELENI - studia

Vila Eleni se nachází v letovisku Roda. V blízkosti domu jsou obchůdky, restaurace i taverny, písečná pláž je vzdálena cca 100 metrů po pěší zóně.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vila Eleni se nachází v letovisku Roda. V blízkosti domu jsou obchůdky, restaurace i taverny, písečná pláž je vzdálena cca 100 metrů po pěší zóně.

Ubytování

Pokoje jsou menší, ale velmi mile, teple a pěkně zařízené, s kuchyňkou (lednička, varná konvice, vařič, elektrická trouba a základní nádobí) a TV, koupelnou (sprcha+WC) a balkonem. V pokojích je možnost přistýlky.

Vybavení

V zahradě za domem je bazén (lehátka a slunečníky zdarma), podmínkou je zakoupení nápoje. Dále je v domě wifi zdarma. Možnost zapůjčení žehličky a žehlicího prkna bezplatně.

Stravování

Kromě vlastního vaření máte možnost zajít nejen do jedné z mnoha taveren v blízkosti domu, můžete si ovšem také zajistit večeře na celý, či část pobytu (zajišťuje delegát na místě).

Pláž

Písečná pláž je vzdálena cca 100 metrů od domu.

Náš názor

Vila Eleni má bezpochyby nejkrásnější zahradu v celé oblasti. Je to opravdová oáza ve stínu palem a s malou kašnou, udržovaným trávníkem. Majitelé domu jsou velmi milí a vstřícní lidé, kteří se snaží vám zpříjemnit dovolenou každým okamžikem a jejich přístup vám jistě potvrdí, že Řecko - to je pohostinnost, milí lidé a úsměv na tváři od rána do večera.

Počasí

Korfu

19°C Polojasno

×