800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BILLY & SANDRA

  • V blízkosti písečné pláže
  • Ideální místo pro využití sportovních aktivit na pláži a výletech po okolí

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Studia ve velmi klidné lokalitě nabízí příjemné prožití letní dovolené v krásném prostředí, kde můžete spojit zábavu v místních tavernách, barech a obchůdcích s odpočinkem u hotelu i na pláži s využitím sportovních aktivit a výletů po okolí. Najdete zde i bohatou nabídku vodních sportů na pláži.

Pláž

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 250 m od hotelu. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

Poloha

Studia Billy & Sandra se nacházejí v letovisku Sidari, cca 40 km od letiště, cca 600 m od živého centra s obchody, bary a tavernami a cca 250 m od dlouhé písečné pláže s velmi pozvolným vstupem do moře. Hotel se nachází v pěší dostupnosti dobře známého "Kanálu lásky".

Strava

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní přímo na místě.

Ubytování

Účelně zařízená studia s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC) jsou klimatizována (za poplatek) a vybavena kuchyňským koutem (vařič, chladnička, varná konvice, základní nádobí) a Tv/Sat. Apartmán až pro čtyři osoby na vyžádání a za poplatek.

Vybavení

Menší rodinný komplex studií a apartmánů je tvořen několika dvoupatrovými budovami. V hlavní budově naleznete recepci, bar a restauraci. Dále je hostům k dispozici bazén, dětský bazén, dětěšké hřiště, bar u bazénu, dětské hřiště.
Zdarma: slunečníky, lehátka a sprchy u bazénu, Wi-Fi v prostorách recepce.
Za poplatek: trezor, biliár.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 600 m
vzdálenost od Letiště: 40 km

Počasí

Korfu

16°C Jasno

×