800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA MARIOS

  • Vodní park Sidari v blízkosti
  • Písčitá pláž
  • Dobře vybavená studia

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

oblíbená a velmi žádaná studia s rodinnou atmosférou se nacházejí na okraji letoviska, v klidném prostředí. Uzavřený areál se studii se skládá ze dvou budov v ostrovním stylu, které jsou obklopeny krásně udržovanou, v noci osvícenou zahradou, plnou květin a stromů. Městská písečná pláž je vzdálena cca 500m a vyhledávaný kanál D`Amour cca 1,5 km. Studia se nacházejí cca 400m od centra letoviska Sidari s restauracemi, bary, tavernami, různými obchody a jinými možnostmi denní a noční zábavy. Nejbližší obchod je cca 50 m.

Ubytování

celkově je zde 12 studií. Studia pro 2 osoby tvoří jedna místnost se 2 lůžky. Dále jsou vybavena odděleným kuchyňským koutem se základním vybavením, el. vařičem, troubou a ledničkou, koupelnou se sprchou a WC, TV se satelitním příjmem, fénem, trezorem a balkónem nebo terasou s křesílky a malým stolkem s výhledem do zahrady. Studia pro 2 - 3 osoby tvoří jedna místnost se 2 lůžky a přistýlkou pro dítě. Tato jsou situována v přízemí v jednopodlažní přilehlé budově. Dále jsou vybavena odděleným kuchyňským koutem se základním nádobím, elektrickým vařičem, troubou a ledničkou, TV se satelitním příjmem, fénem, trezo­rem, stolem s židlemi, koupelnou se sprchou a WC, terasou s výhledem do zahrady, křesílky a malým stolkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

vlastní s možností vaření.

Sport a zábava

dětský koutek, slunečníky a lehátka v zahradě (zdarma). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 2 - 3€/kus/den) a také je zde možnost vodních sportů (za poplatek). Menší vodní park, který je od hotelu vzdálen cca 100m, se skluzavkami, tobogánem a bazény (vstupné zdarma, poplatek za neomezené využití skluzavky - cca 6€/den). Možnost pronájmu motorových loděk a plavby k útesům mysu Drastis či bizardním útvarům Peroulades (za poplatek cca 60 - 80€/den), v letovisku je též možnost projížďky na oslíku, na koni či v kočáře.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 35 km
Nákupní možnosti: 350 m

Počasí

Korfu

20°C Polojasno

×