800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KOURSAROS

Tato útulná studia v klidném prostředí v zahradě Vám nabízí příjemné prožití letní dovolené v krásném prostředí, kde můžete spojit zábavu v místních tavernách, barech a obchůdcích s odpočinkem u hotelu i na pláži s využitím sportovních aktivit a výletů po okolí. Najdete zde i bohatou nabídku vodních sportů na pláži.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Dlouhá písečná pláž cca 200 m od hotelu s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek, vodní sporty za poplatek.

Poloha

Studia Koursaros se nacházejí v letovisku Sidari, které leží v malebné mořské zátoce obklopené zelenými kopci a zlatobílými skalami, 40 km od letiště, pouhých 200 m od centra s obchody, bary a tavernami a cca 200 m od dlouhé písečné pláže s velmi pozvolným vstupem do moře.

Popis

Tato útulná studia v klidném prostředí v zahradě Vám nabízí příjemné prožití letní dovolené v krásném prostředí, kde můžete spojit zábavu v místních tavernách, barech a obchůdcích s odpočinkem u hotelu i na pláži s využitím sportovních aktivit a výletů po okolí. Najdte zde i bohatou nabídku vodních sportů na pláži.

Strava

Bez stravy. Možnost občerstvení v baru u bazénu.

Ubytování

Účelně zařízená studia s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout nebo vana, WC) jsou klimatizována (za poplatek) a vybavena kuchyňským koutem (vařič, chladnička, varná konvice). Možnost jedné přistýlky vhodné pouze pro dítě.

Vybavení

Menší komplex tří samostatných budov v udržované zahradě má v hlavní budově recepci, trezor v recepci (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek), bar u bazénu, snack bar, velký bazén s brouzdalištěm a skluzavkou pro děti (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), kulečník, plážový volejbal. Možnost zajištění pronájmu aut, jízdních kol a motorek, dětské hřiště cca 100 m od komplexu.

Počasí

Korfu

28°C Převážně oblačno

×