Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Korfu | Sidari

Palm Grove

   Poloha a popis

   Popis

   V Palm Grove Studia a apartmány nabízí příjemnou a přátelskou atmosféru nastavit mezi dobře udržovanými zahradami. Pulzující bar je oblíbeným místem setkávání v průběhu večera a je otevřen až do časných ranních hodin. To se nachází 1,6 km od nejbližší písečné pláže a centra letoviska a 800 m od nejbližších obchodů, kaváren supermarketů a restaurací. Středisko má spoustu v nabídce, včetně krásných pláží těšit během dne, jako hlavní pláži, která je pravidelně udělena Modrá vlajka, a je skvělým místem pro koupání nebo sluneční koupat. K dispozici je také Canal da € ™ amour, krásný skalní útvar, který je populární pro plavání a potápění prostřednictvím off. V noci tam jsou skvělé bary a kluby, kde se můžete bavit celou noc. Palm Grove nabízí skvělou základnu pro radost tuto Brilliant Resort. Takže pro levné, rodina dovolenou na pláži v Korfu â € "kniha ještě dnes! ** Poznámka: ** Recepce je otevřena od 9.00 - 00.00. Klíče a čísla pokojů pro příjezdy mimo tyto hodiny lze nalézt na desce uvnitř objektu.

   Vzdálenost letiště

   25 mil - Corfu (CFU)

   Čas přepravy

   70 minut

   Ideální volba

   Palm Grove je ideální pro každého, kdo hledá skvělé počasí, fantastické pláže a pohodlné ubytování.

   Umístění a letovisko

   Bazény

   V hotelu je venkovní bazén obklopený lehátky, stoly, židle a slunečníky.

   Jídlo a pití

   Hotel má bar, který nabízí široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů. Existuje velké množství restaurací a barů.

   Ubytování

   Studia spát 2/3 osoby s oddělenými postelemi, sprchou, kuchyňským koutem a ledničkou. Apartmány s jednou ložnicí spát 4 dospělé osoby. Některá studia mají balkon a jeden je v samostatném bloku nad silnicí.