800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA SPIRIDOULA CLEVER

již rezervován 22 x

  • Příjemné prostředí zeleně krásně doplňuje typický řecký mlýn
  • Pouze 20 metrů od pláže
  • Nabídka klidného ubytování ve studiích narozdíl od shonu all inclusive hotelů

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

CLEVER nabídka! Villa Spiridoula se nachází mezi krásnou vzrostlou zelení, pouhých 20 m od pláže. Příjemné prostředí zeleně krásně doplňuje typický řecký mlýn.Toto ubytování spadá do programu CLEVER, protože umožňují využít "chytré" kombinace levného ubytování a servisu formou programu all inclusive v hotelu 3*. Centrum letoviska je vzdáleno asi 10 min. chůze, je zde řada taveren, obchůdků a klubů. Letiště se nachází cca 30 km od letoviska.

Ubytování

Jednoduchá studia jsou účelně vybavena kuchyňským koutem, koupelnou s WC, balkonem. Většina studiií má výhled na moře.

Vybavení

Villa Spiridoula se nachází v krásné zeleni. Villa má vlastní bazén, který můžete využít pro relax a kochat se krásným výhledem na moře. Parkoviště k dispozici.

Stravování

Stravování probíhá formou all inclusive v hotelu Summertime***, který je vzdálen cca 350 m od vašeho ubytování. Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. 08:00 - 10:00 snídaně 12:30 - 14:00 oběd 14:30 - 18:30 odpolední snack (sušenky či zákusky) 19:00 - 21:00 večeře 10:00 - 23:00 bar (nealko nápoje, džus, voda, káva, čaj, horká čokoláda, bílé víno, červené víno, pivo, ouzo, brandy, gin, rum, vodka), zmrzlina Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby jsou v rámci all inclusive. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Pláž a plážový servis

Villa se nachází pouhých 20 m od nejbližší pláže v Sidari.

Pro děti

Pro děti je připraven 2 x týdně PANclub light v hotelu Summertime***. Dětské brouzdaliště a dětský koutek se také nachází v hotelu Summertime.

PANClub light

Animační program v českém jazyce pro dospělé (2 x týdně) v hotelu Summertime***: sportovní aktivity (vodní i suchozemské sporty) zábavná představení a show po večeři karaoke obsahující také české písně české noviny a časopisy (pravidelná aktualizace) ve veřejné části hotelu Animační program s českým animátorem pro děti (2 x týdně) v hotelu Summertime***: tvůrčí aktivity a hry v prostorách areálu hotelu vodní sporty v bazénu zábavná show pro děti ve večerních hodinách veškeré nutné vybavení (židle pro děti v restauracích, strava vhodná pro děti, dětské hřiště, atd.)

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 30 km

Počasí

Korfu

26°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL STUDIA MARIOS

HOTEL STUDIA MARIOS

Řecko, Korfu, Sidari

Cena od: 8 990 Kč

Pro skupinu: