Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Kardamena

ARGIRI

  Poloha a popis

  Poloha

  Aparthotel Argiri se nachází v živém letovisku Kardamena. Do centra letoviska se spoustou obchůdků, restaurací a barů je to cca 100 m. Hlavní město Kos je vzdáleno cca 23 km. Autobusová linka se nachází ve vzdálenosti cca 200 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 7 km.

  Ubytování

  Nově zařízené klimatizované (klimatizace za poplatek cca 5 EUR/den) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, SAT-TV, miniledničku a balkon nebo terasu. STUDIA: Příjemně zařízená klimatizovaná studia (klimatizace za poplatek) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, miniledničku (za poplatek) a balkon nebo terasu. Skládají se z obývací ložnice s kuchyňským koutkem.
  Apartmány:
  Apartmány jsou stejně vybaveny jako studia, jsou však prostornější a mají navíc jednu oddělenou ložnici.

  Vybavení

  Příjemný aparthotel Argiri se skládá z hotelové části s hotelovými pokoji (se snídaní), a částí se studii a apartmány s vlastním stravováním. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, bar, bezpečnostní schránky a pěkný bazén (lehátka a slunečníky u bazénu k dispozici zdarma).

  Stravování

  Bez stravování. V hotelových pokojích se snídaní.

  Pláž

  Písčito-oblázková pláž (lehátka a slunečníky za poplatek) se nachází cca 100 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací.

  Sport a zábava

  Letovisko Kardamena se spoustou restaurací, barů a obchůdků svádí k romantickým procházkám, ale také k večernímu posezení v některé z místních taveren.

  Internet

  V lobby je možné využít Wi-Fi připojení zdarma nebo internetový koutek za poplatek.