800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GIORGIOS

Vila je především vhodná pro rodinu nebo pro dobré přátele. Poskytne dostatek soukromí a dobrý přístup do centra letoviska Kefalos a k plážím.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

malá vilka a dům s apartmány stojí v zahradě obklopené zelení. Do malého přístavu a na písečnou pláž Kamari a k oblázkové pláži Faros je to nedaleko. Po pár minutách se dostanete na pobřežní komunikaci, kde si můžete vybrat pláž, která Vám nejlépe vyhovuje. Pod pobřežní promenádou jsou schůdky a lávky, odkud se můžete dostat přímo do moře. V okolí je mnoho taveren a pár metrů od vilky je obchod.

Informace o ubytování

2-5 lůžek bez stravování

Ubytování

vilka je přízemní a do obývací kuchyně se vchází z malého dvorku po několika schodech přes prostornou zastíněnou terasu, odkud je částečný výhled na moře. V obývací kuchyni je gauč, který lze použít jako další lůžko pro dítě. Kuchyňský kout je dobře vybaven (včetně sporáku, základního nádobí, ledničky s mrazákem a dalších elektrospotřebičů). Vila má dvě ložnice, jedna je s manželským lůžkem a druhá s menším manželským lůžkem (1,5 lůžka).Ve vile je koupelna s WC a vanou, klimatizace (za příplatek), fén, TV a Wi-Fi (zdarma). Dětská postýlka je na vyžádání. Na dvorku jsou dětské houpačky a prostor na parkování.

Shrnutí

vila je především vhodná pro rodinu nebo pro dobré přátele. Poskytne dostatek soukromí a dobrý přístup do centra letoviska Kefalos a k plážím.

Vzdálenosti

od pláže Kamari: cca 195 m. od pláže Faros: cca 390 m. od centra Kefalos: 100 m.

Příplatky

klimatizace: cca 10 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 100 m

Počasí

Kos

22°C Polojasno

×