800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ZAFIRA

Dům stojí u příjezdové komunikace v údolí nedaleko pláže Agios Stefanos. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí po vydlážděném chodníčku asi za 2 minuty. Do centra se můžete vydat buď po pláži nebo po silnici, cestou budete potkávat první taverny. Bazén u hotelu Zeus (cca 100 m) můžete navštěvovat za předpokladu, že si objednáte nápoje nebo občerstvení.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

dům stojí u příjezdové komunikace v údolí nedaleko pláže Agios Stefanos. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí po vydlážděném chodníčku asi za 2 minuty. Do centra se můžete vydat buď po pláži nebo po silnici, cestou budete potkávat první taverny. Bazén u hotelu Zeus nebo Kordistos (cca 100 m) můžete navštěvovat za předpokladu, že si objednáte nápoje nebo občerstvení.

Informace o ubytování

2-5 lůžek bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (hotel Kordistos)

Ubytování

v prvním patře jsou dvoulůžková studia. Z prostorných balkónů je pěkný boční výhled na moře. Pouze jedno studio má balkón, který směřuje k příjezdové komunikaci a na dvorek s nádherným fíkusem. V přízemí jsou tři apartmány. Dva apartmány jsou velké, mají dvě ložnice a obytnou část. V jedné ložnici je manželská postel a ve druhé ložnici jsou dvě lůžka. V obytné kuchyni je rozkládací gauč pro dítě (5.lůžko). Třetí apartmán má jednu ložnici s manželským lůžkem a v obytné kuchyni je gauč pro třetí osobu. Apartmány mají prostorné terasy. Studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchou, WC, fénem, sejfem, klimatizací (za příplatek). U domu je posezení pod pergolou a pod velkým fíkusem a malé dětské hřiště. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Shrnutí

velmi výhodná poloha domu mezi hlavní silnicí a krásnou pláží Agios Stefanos bude vyhovovat všem milovníkům krásného koupání a rodinám s dětmi. Na pláž je to opravdu blízko!

Vzdálenosti

od pláže: cca 100 m. od centra Kefalos: cca 500 m.

Příplatky

1lůžkové studio: 400 Kč/noc snídaně:160 Kč večeře: 340 Kč osoba/noc, dítě do 12 let: 180 Kč/osoba/noc klimatizace: cca 5 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m

Počasí

Kos

16°C Skoro jasno

×