Řecko | Kos | Lambi

ATLANTIS

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení našich klientů

  čt 1.9.2016
  "SUPER DOVOLENÁ"
  10
  NAJLEPŠÍ DOVOLENÁ
  10
  "Poloha a pláž"
  "KRÁSNÁ PLÁŽ KOUSEK OD HOTELU"
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "VINIKAJÍCI"
  10
  "Služby a personál"
  "PERSONÁL SUPER"
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "STRAVA VÝBORNÁ.PESTRÁ KAŽDÝ DEN NĚCO JINÉHO"
  út 1.7.2014
  "super"
  9.75
  krásná dovolená, slečna Hanka delegátka z CK Alexandria má vyřídilku, takže vše zajistí pro lidi, co nevládnou cizím jazykem, my ji nepotřebovali, vyřizujeme si vše sami, ale nebylo potřeba
  9
  "Poloha a pláž"
  "pláž je přímo u hotelu, stačí projít hotelovou zahradou, na pláži jsou lehátka za poplatek 3EUR/ osoba, ale je to asi dobře, jinak by byla pláž narvaná ruskými turisty, kteří tak trávili čas u bazénu... pláž je čistá, odpadky tam sbírají, moře čisté, pozor na proudy, které jsou nalevo od hotelu, tj. plave se napravo, boty do vody se hodí..., lokalita je klidná, žádné rušivé motorky v noci atd., do centra jsme si zašli pěšky... před hotelem je zastávka MHD, ale bus mel 30 min zpozdeni a ani nezastavil, ze byl plný... hodně si lidi půjčovali kola...je tam cyklostezka"
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "hotel krásný, odpovídá 4*, uklizeno každý den, zahrada krásně upravená, většina pokojů v hotelové části má výhled na moře, bungalovy (spíše pro rodiny) vypadaly také moc pěkně"
  10
  "Služby a personál"
  "personál jak v restauraci, tak na recepci je velmi milý, skvělí byli animátoři, kteří se opravdu snažili - my na to nejsme, ale bylo plno jak na aqua gym tak při mini disco, kde s dětmi tancovali různé tanečky"
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "strava super, jídlo doplňováno i před zavíračkou, takže když přijedete z výletu nebudete o hladu, základ byl pořád stejný (variace salátů, sýry, vajíčka, salámy, jogurty, moučníky)+ každý den oživený o jiná jídla, grilovali různá masa, porcovali krocana, ryby, apod., sport - skvělí animátoři, zábava - doporučuji si zajít do města Kos (2 km), tam je barů a diskoték plno. Majitel hotelu vlastní i aquapark, do kterého mají hosté hotelu vstup zdarma (po nahlášení na recepci), to je velmi milá pozornost majitele, aquapark si užijí jak děti, tak dospělí (black hole a kamikaze jsou super)"
  pá 1.6.2012
  "Paráda"
  9.75
  Super
  10
  "Poloha a pláž"
  "Pláž u hotelu,procházkou do hl.města Kos"
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Hotel na vysoké úrovni"
  9
  "Služby a personál"
  "Spokojenost"
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "Dobré animač. programy,strava vynikající"

  Zatím nebylo hodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí zájezd do tohoto hotelu. Přidat hodnocení

  Přidejte Vaše vlastní hodnocení

  Měsíc
  Rok

  Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

  Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna