800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BLUE LAGOON RESORT - hlavní komplex

Moderní hotelový komplex, který je tvořen jednou hlavní a šesti přilehlými dvoupatrovými budovami v hlavní části, jenž prošla rekonstrukcí v letech 2006-2008 a hotelovou částí Satellite skládající se ze tří budov zrekonstruovaných v roce 2009. Část Satelite leží asi 200 m od hlavní budovy a k dopravě po areálu je možno využít pravidelné hotelové dopravy. Část resortu je navíc vyčleněna pro rodiny s dětmi nebo naopak pouzepro dospělé osoby. Každá tato část je vždy přizpůsobena cílové skupině tak, že si každý může maximálně užít buď zábavu s dětmi u bazénu či herně nebo naopak klid a relaxaci. K hotelu, který leží pouze 1,5 km od města Kos, patří i krásná písčitá pláž. Svojí polohou, členěním a kvalitou ubytování je hotel vhodný pro všechny, kteří touží strávit krásné chvíle v příjemném prostředí nedaleko města.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se rozkládá v krásné udržované zahradě se subtropickou vegetací. Je složen z hlavní budovy (v hlavní budově nejsou pokoje) a ze šesti samostatných bloků (hlavní komplex). Od roku 2009 je rozšířen o další tři budovy s názvem Satelite, které leží vedle hlavního komplexu (cca 100-250 metrů, lze použít hotelový golfcar). Ubytování v hlavním komplexu a v Satelite je cenově rozlišeno. Hlavní město Kos je vzdáleno cca 2 km (dobré autobusové spojení). Centrum letoviska Lambi, ve kterém najdete obchůdky, taverny a restaurace, je vzdáleno cca 1,5 km.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou (sprcha nebo vana+ WC+fén), klimatizací, miniledničkou, varnou konvicí (doplňováno čajem a instantní kávou), TV a balkonem nebo terasou. Možnost pronájmu sejfu za poplatek. Připojení k internetu také za poplatek. Pokoje se dvěma přistýlkami jsou pouze v hlavním komplexu a pouze na vyžádání. Úklid se provádí denně, výměna ložního prádla dvakrát týdně a výměna ručníků šestkrát týdně.

Vybavení

V hotelu je hostům k dispozici recepce ve vstupní hale, restaurace, několik barů, internetový koutek – internet za poplatek, minimarket, konferenční sál, vnitřní bazén s jacuzzi a SPA & wellness (masáže a pára za poplatek, sauna, parní lázeň a jacuzzi zdarma), fitness centrum, bazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětské hřiště, miniklub pro děti. Satelite má navíc k dispozici dva bazény, dětský bazén, dětský klub, dětské hřiště, italskou a la carte restauraci, snack poolbar. K hotelu dále patří hřiště na basketball a volejbal, tenisový kurt, minifotbalové hřiště, minigolf a petang – vše bezplatně. Za poplatek: billiard, osvětlení tenisového kurtu. Hotel pořádá i různé animační programy pro děti i dospělé. Na recepci je možné objednat si řeckou večeři v restauraci Mythos, nebo BBQ u bazénu, italskou a la carte restauraci (objednávat se musí den dopředu).

Stravování

Formou all inclusive. Vynikající kuchyně.

Pláž

Písečná pláž (místy s kamínky) je vzdálena cca 100 metrů od recepce. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Možnost vodních sportů na hlavní pláži vzdálené cca 1,5 km za poplatek. Na pláži sprcha + WC.

All inclusive zahrnuje

Snídaně, obědy a večeře – vše formou bufetu (snídaně v hlavní restauraci, obědy v restauraci u bazénu), lehké snacky během dne a odpolední káva, čaj a zákusky v pool baru (16.00-18.00), dále alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, včetně koktejlů (10.00-24.00) v barech, během jídla pivo, víno a nealkoholické nápoje v restauraci hotelu, půlnoční snacky (22.00- 24.00) v hlavním baru. Uvedená časová rozmezí mohou být na místě hotelem pozměněna.

Náš názor

Tento luxusní hotelový komplex s velmi kvalitními službami je v naší nabídce již čtvrtou sezónu. Je vhodný pro náročné klienty i pro rodiny s dětmi. Doporučujeme ho všem, kteří chtějí strávit dovolenou plnou pohody, odpočinku, ale i zábavy a sportu.

Počasí

Kos

17°C Skoro jasno

×