800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THALASSA

Hotel na severním pobřeží ostrova je zasazen do velké pečlivě udržované zahrady, vzdálenost od písčito-kamenité přírodní pláže je asi 120 metrů. Spojení s hlavním městem, vzdáleným tři kilometry, je zajištěno pravidelnou autobusovou dopravou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

klidná poloha v prázdninovém letovisku Lambi. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu oddělena pouze pobřežní promenádou (cca 150 m). Měs-to Kos s možnostmi pro nakupování a zábavu cca 3,5 km.

Vybavení

hotel disponuje 138 pokoji rozdělenými do dvoupodlažní hlavní budovy a několika vedlejších budov. Přijímací hala s recepcí, společenská místnost, koutek s TV, WLAN v lobby zdarma, bar, restaurace a minimarket. V pěkné zahradě se nachází sladkovodní bazén, opalovací terasa se slunečníky a lehátky, snack bar u bazénu, částečně k dispozici s posezením. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A): moderně zařízené pokoje (20 m2) klimatizací, trezorem (za poplatek), satelitní TV, telefonem, vanou nebo sprchou, WC, fénem, balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje (2B): prostornější (23 m2), jinak jako1A/2A. Joker pokoje (2S): bez udání polohy, jinak jako 1A/2A. Rodinné pokoje (2C/3C): 35 m2, se dvěma ložnicemi a posezením, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Stravování

all inclusive.

Sport/aktivity

plážový volejbal, šipky, malý fotbal, minigolf, tenis, stolní tenis.

Zábava

denní animační program.

Děti

miniklub (od 4 let do 12 let), dětské hřiště, samostatný dětský bazén.

Popis ALL INCLUSIVE

snídaně, obědy a večeře formou buvizualizace fetových stolů. Pravidelně tematickévečery. V restauraci a na baru místní alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje od 06:30 hod. do 21:30 hod. (mimo minerální vody). Káva, čaj a zákusky mezi 16 hod. a 17 hod. Večer vyžadováno vhodné oblečení.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3,5 km
Nákupní možnosti: 3,5 km

Počasí

Kos

20°C Polojasno

×