Hotel
Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Kos | Marmari

HERMES

Shrnutí hodnocení
Průměrné
2.7

Hodnocení našich klientů


sobota 01. 08. 15
"paráda"
9.75
Byli jsme velmi spokojeni a těšíme se na další pobyt zde a budeme ho doporučovat i dál.
10
"Poloha a pláž""Rodinný hotel v městečku Marmari. Na pláž cca 15 minut procházkou. Pláž krásná čistá a přírodní bez množství hlasitých barů restaurací. Vstup pozvolný."
10
"Hotel a úroveň vybavení""S ubytováním jsme byli spokojeni, nikdy s manželem nehledáme luxus,spíš čistotu ,pohodu a klid a zde to bylo super.Pokoje se každý den uklízí,mění se ručníky a osušky, vynáší smetí. Kolem hotelu pořádek a čisto. Úžasný bazén 25 m s průzračnou vodou, kde se dalo plavat kdykoliv."
9
"Služby a personál""Měli jsme pouze snídaně,které byly dostačující.Velký výběr a stále se doplňovalo, takže měli všichni hosté všeho dost. Byli jsme velmi rádi, když jsme zjistili, že manželka majitele je Češka. Na všem jsme se v pohodě domluvili. Jen bych doporučila pro případný brzký odlet, což byl i náš případ chystat klientům snídaňové balíčky,na který mají nárok pokud mají snídani zaplacenu. nám umožnili jít na snídani v předstihu s omezeným výběrem - to nám nevadilo, ale bylo nepříjemné vidět a slyšet po ránu paní,která si patrně musela přivstat a byla naštvaná."
10
"Zábava, sport, strava""Výhoda bazénu, hodně jsme plavali, pobyt u moře super, výlety autobusem, s cestovkou nebo na kole.Strava super,v taverničkách velký výběr. Cenově dražší, než u nás."

pátek 01. 08. 14
"už nikdy"
3.5
Řecko mám ráda, navštívila jsem ho již 5x, různá místa, ale na hotel Hermes by mě už nikdo nedostal, i kdyby byl zadarmo. Kos je pěkný, moře úžasné, ale určitě bych zvolila jiný hotel. Nedoporučuji ho nikomu a už vůbec ne rodině s dětmi na přistýlce, na pokoji se nepohnete.
10
"Poloha a pláž""Pláž je 1km od hotelu, pláž a moře bylo jediné pozitivum na této dovči. Moře čisté, kdo chce zaplatí si lehátko, kdo ne, lehne si na deku, místa dost."
1
"Hotel a úroveň vybavení""Hotel hrůza, nonstop hučící ventilátor, jinak pojdete od vedra, klima na hotelu není, švábi, mraky komárů, hotel zaspal dobu vybavení staré, syn na přistýlce spal na rezavém lehátku. Koupelna se větrá jen do pokoje a přes mřížku do sousední koupelny."
1
"Služby a personál""Peronál ráno neměl pozdravit, pani majitelka, Češka, byla celkem příjemná, ale odměřená, její manžel jen seděl v recepci, mouchy sežerte mě. V hotelu funguje bar, ceny přemrštěné, nedoporučuji si dáf frapé, poněvadž to neni frapé, ale rozpustná káva s ledem."
2
"Zábava, sport, strava""Zábavu si musíte obstarat sami, u hotelu je autobusová zastávka ze které se dostanete do hlavního města Kos. Jejich hromadná doprava je další hrůzný zážitek. Dají se půjčit kola a objet si ostrov."

pondělí 01. 07. 13
"Bezva dovolena"
10
Manzelka sefa pani Andrea je ceska, takze jsme dostavali bezva tipy na vylety po ostrove a okoli. Na Kosu se velmi casto jezdi na zapujcenych kolech, ktere jsme za 3 € velice casto vyuzivali. Ten kdo hleda odpocinek, pohodu a klidek je na dobre adrese. Za slusnou cenu- vynikajici dovolena!
10
"Poloha a pláž"" Na plaz asi 1km, prijemna prochazka kolem mistnich tavernicek a baru. Plaz je piscita a pozvolny vstup do kristalove cisteho more. "
10
"Hotel a úroveň vybavení"" Rodinny hotel, kde jsme stravili 14dni na ktere budeme radi vzpominat. Vede ho velice mila rodina, ktera se dokonale stara o hosty. Ucelne vybavene pokoje s lednici, ventilatorem a siti proti komarum-bez poplatku."
10
"Služby a personál""o Kazdy den perfektni uklid, jak na pokoji, tak i po celem hotelu a jeho okoli vcetne bazenu. Kompliment!"
10
"Zábava, sport, strava"" Snidane vzdy cerstve, velky vyber, hodne zeleniny a ovoce. Vecere vari sam sef osobne, vzdy velmi chutne se salatem i zakuskem."

neděle 01. 07. 12
"Zničená dovolená"
2
příšerný!!! nekažte si dovolenou! ostrov Kos je odporné místo a lituji, že zrovna tam jsem strávila svou dovolenou
2
"Poloha a pláž""hotel se nachází v pustině daleko od pláže. Chodit 1.5 km v 55 stupnách se nám opravdu nechtělo"
2
"Hotel a úroveň vybavení""Hotel byl děsivý. Hrozný zážitek pro mě i pro rodinu. Moji dcerku Aničku zde dokonce pokousaly housenky, které byly v pokojích běžné. Pokoje byly špinavé a na chodbě jsem potkala šváby"
2
"Služby a personál""Recepční paní Andrea byla vlezlá a připadala mi velice falešná. Její manžel byl nepříjemný a viděla jsem ho kopat do koček."
2
"Zábava, sport, strava""Kromě bazénu u hotelu nic. Jak říkám pustina"

neděle 01. 07. 12
"4 měsíce hrůzy"
2
Byl jsem tam téměř půl roku, a nic horšího jsem nikdy nezažil... Celé dny jsem pracoval jinde, a příchod zpět na "hotel" Hermes mě děsil. V noci po mě lezli švábi a housenky. Sprcha měla obden poruchu a záchod protékal... Na stěnách barvou zatřená plíseň. Dobře si to rozmyslete, i za podobnou cenu můžete sehnat lepší hotel. Fotky mluví za vše.
2
"Poloha a pláž""Poloha - děs! Pláž nečekejte!"
2
"Hotel a úroveň vybavení""Hotel je velmi starý, špinavý a prolezlý havětí, a žádné moskytiéry to nezachrání, tedy pokud vám je dají... Vybavení minimální..."
2
"Služby a personál""Personál není, všechno obstarává majitel hotelu. Majitelka (Češka) se s vámi nebude o ničem bavit, všechno obstarává manžel a ona je prý zaneprázdněná."
2
"Zábava, sport, strava""Strava v celém Řecku je stejná, nečekejte nic extra."