800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OCEANIS BEACH

Hotel Oceanis beach & Spa Resort patří do skupiny hotelů Blue Lagoon group. Nachází se ve středisku Psalidi 4 km severně od hlavního města ostrova Kosu. Ubytování jen pro dospělé (hotel jen pro osoby starší 16 let).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Oceanis beach & Spa Resort patří do skupiny hotelů Blue Lagoon group. Nachází se ve středisku Psalidi 4 km severně od hlavního města ostrova Kosu. Leží přímo u písečně oblázkové pláže s pozvolnějším vstupem do vody. Vyhlášený termální pramen najdete 5km od hotelu. Do centra Kosu jezdí pravidelná autobusová linka se zastávkou nedaleko od hotelu. Od letiště ostrova je hotel vzdálen necelých 30km.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve standardních pokjích, junior suitech, executive a presidental suitech. Všechny druhy pokojů jsou vybaveny vlastním příslušenstvím včetně vysoušeče vlasů, SAT-TV s hudebnímy kanály, menší ledničkou, internetovým připojením za poplatek, telefonem, iándividuální klimatizací, trezorem, kávovarem, balkonem či terasou.

Vybavení

Kvalitní 4*+ hotel, který prošel rekonstrukcí v roce 2011. V hotelu je recpce s lobby částí, 2 sladkovodní bazény se sluneční terasou lehátky, slunečníky i ručníky zdarma, fitness tělocvičnou, sauna a parní lázeň za příplatek, salon krásy a další lázeňské služby (za příplatek), internetové připojení za poplatek. Hotel Oceanis Beach disponuje restaurací a 2 bary. Aktivnější klienti mohou využít stolní tenis, beach-volejbalové hřiště, minigolf, tenisové kurty, biliard za poplatek, centrum vodních sportů na pláži.

Stravování

All inclusive formou kvalitního bufetu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km
vzdálenost od Letiště: 30 km

Počasí

Kos

24°C Jasno

×