Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Město Kos

PALLADIUM

  Poloha a popis

  Poloha a popis

  Palladium hotel se nachází v letovisku Marmari, které se nachází přibližně 15 km od hlavního města i mezinárodního letiště Kos. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálena cca 50 metrů. Hotel je situován do krásné zahrady s vysokými borovicemi a vedení hotelu věnuje důraz na poskytování kvalitních služeb hostům.

  Vybavení hotelu

  Hotel disponuje 24 hodinovou recepcí, barem, snack barem, restaurací, lobby s Wi- Fi připojením zdarma, koutkem se satelitní TV, minimarketem, místností s herními automaty a kulečníkem, hřištěm, bazénem a dětským brouzdalištěm. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Pro hosty hotelu je možnost parkování zdarma.

  Vybavení pokoje

  Hosté se mohou ubytovat v dvoulůžkových pokojích s přistýlkou. Pokoje jsou stylizovány do typického místního stylu s četnými dřevěnými a kamennými prvky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a vlastním sociálním zařízením , klimatizací, vysoušečem vlasů, minichladničkou, telefonem s přímou volbou, satelitní TV a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na bazén.

  Stravování

  Polopenze V hlavní restauraci jsou podávány snídaně a večere formou bufetu. V restauraci je servírována mezinárodní i místní kuchyně. 07.30- 10.00 Snídaně 18.30- 21.00 Večeře Hotel má dva bary, kde je možné zakoupení nápojů nebo lehkého občerstvení. 12.00- 16.00 Snack bar

  Pláž a plážový servis

  Pláž je vzdálena od hotelu cca 800 metrů. Lehátka a slunečníky za poplatek.

  Pro děti

  Dětské hřiště a brouzdaliště.

  Sport a zábava

  V areálu hotelu jsou často poskytované tématické večery.

  Služby za poplatek

  Klimatizace, trezor, kulečník.