800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySANDYS STUDIOS & LOG VILLAS

Domy s vilkami jsou obklopeny krásnou zahradou s keři a stromy. Působí příjemně a nestísněně. Ne nadarmo se této oblasti říká Paradiso (Ráj). Ubytování je nedaleko živého historického města Kos, ale ubytování je v klidu uprostřed zahrady. K oblázkové pláži se dostanete asi po 20 minutách pohodlné chůze. Pláž je za silnicí a je zde pronájem lehátek a slunečníků, bary a taverny.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Sandys)

Poloha

domy s vilkami jsou obklopeny krásnou zahradou s keři a stromy. Působí příjemně a nestísněně. Ne nadarmo se této oblasti říká Paradiso (Ráj). Ubytování je nedaleko živého historického města Kos, ale ubytování je v klidu uprostřed zahrady. K oblázkové pláži se dostanete asi po 20 minutách pohodlné chůze. Pláž je za silnicí a je zde pronájem lehátek a slunečníků, bary a taverny.

Ubytování

studia mají dvě nebo tři lůžka a apartmány jednu ložnici a obytnou kuchyň s rozkládacím gaučem (až další dvě lůžka). Jsou ve dvou budovách okolo bazénu a terasy a balkóny směřují k bazénu nebo do zeleně. Unikátní dřevěné vilky jsou opodál. Působí velmi příjemně a v řecké krajině trochu překvapivě. Mají jednu ložnici se dvěma lůžky a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (až další dvě lůžka). Prostorné a zastíněné terasy směřují do vnitřní zahrady. Studia, apartmány a vilky mají kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchu, WC, klimatizaci a Wi-Fi.

Vybavení a služby hotelu

bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, dětské hřiště, biliár, bar, taverna, a malý obchod.

Stravování

doporučujeme ochutnat vždy čerstvou kuchyni v taverně Sandys, kde se obsluhuje celý den.

Hodnocení

krásné a přívětivé prostředí zahrady s výbornými službami a přitom nedaleko krásnho města Kos. Pronájmem kola si dovolenou velmi zpříjemníte.

Vzdálenosti

od pláže: cca 870 m. od centra města Kos: cca 2,5 km.

Příplatky

snídaně: 160 Kč/osoba/noc 1lůžkové studio: 600 Kč/noc klimatizace: studio cca 6 EUR/den (platba na místě) sejf: studio cca 15 EUR/týden (platba na místě)

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2,5 km
vzdálenost od Letiště: 25 km

Počasí

Kos

23°C Jasno

×