Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Město Kos

SANDYS STUDIOS & LOG VILLAS


  Poloha a popis

  Informace o ubytování

  2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Sandys)

  Poloha

  domy s vilkami jsou obklopeny krásnou zahradou s keři a stromy. Působí příjemně a nestísněně. Ne nadarmo se této oblasti říká Paradiso (Ráj). Ubytování je nedaleko živého historického města Kos, ale ubytování je v klidu uprostřed zahrady. K oblázkové pláži se dostanete asi po 20 minutách pohodlné chůze. Pláž je za silnicí a je zde pronájem lehátek a slunečníků, bary a taverny.

  Ubytování

  studia mají dvě nebo tři lůžka a apartmány jednu ložnici a obytnou kuchyň s rozkládacím gaučem (až další dvě lůžka). Jsou ve dvou budovách okolo bazénu a terasy a balkóny směřují k bazénu nebo do zeleně. Unikátní dřevěné vilky jsou opodál. Působí velmi příjemně a v řecké krajině trochu překvapivě. Mají jednu ložnici se dvěma lůžky a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (až další dvě lůžka). Prostorné a zastíněné terasy směřují do vnitřní zahrady. Studia, apartmány a vilky mají kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchu, WC, klimatizaci a Wi-Fi.

  Vybavení a služby hotelu

  bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, dětské hřiště, biliár, bar, taverna, a malý obchod.

  Stravování

  doporučujeme ochutnat vždy čerstvou kuchyni v taverně Sandys, kde se obsluhuje celý den.

  Hodnocení

  krásné a přívětivé prostředí zahrady s výbornými službami a přitom nedaleko krásnho města Kos. Pronájmem kola si dovolenou velmi zpříjemníte.

  Vzdálenosti

  od pláže: cca 870 m. od centra města Kos: cca 2,5 km.

  Příplatky

  snídaně: 160 Kč/osoba/noc 1lůžkové studio: 600 Kč/noc klimatizace: studio cca 6 EUR/den (platba na místě) sejf: studio cca 15 EUR/týden (platba na místě)

  Počasí  12345678910111208162432°C