800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IBEROSTAR HIPPOCRATES

Hotel situovaný v klidném prostředí, město Kos je vzdáleno cca 2,5 km, autobusová zastávka v blízkosti hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel situovaný v klidném prostředí, město Kos je vzdáleno cca 2,5 km, autobusová zastávka v blízkosti hotelu.

Ubytování

Pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci (15.6.-15.9. v určitých hodinách), TV/sat., telefon, mini ledničku a balkon. Dále pak prostornější pokoje superior. Maximální obsazenost: DR/DRSS 2 dospělí + 1 dítě. DRS 2 dospělí + 2 děti, 3 dos pělí + 1 dítě.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí (možnost pronájmu trezoru), restaurace, společenská místnost s TV, lobby bar, řecká taverna, minimarket, konferenční sál, vnitřní bazén. V zahradě bazén, dětské brouzdaliště, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive. Program all inclusive: – snídaně, oběd a večeře formou bufetu – alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.) – lehký snack během dne

Sport a zábava

Stolní tenis, fitness, sauna, půjčovna kol, vodní sporty na pláži za poplatek. Zábava: Denní i večerní animační programy, diskotéka. Pro děti: Dětské brouzdaliště, dětské hřiště, skluzavky, miniklub (3–15 let).

Pláž

Hotel je od pláže s hrubým pískem a oblázky vzdálen cca 250 m (oddělen pouze pobřežní silnicí), lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Náš názor

Hotelový resort situovaný poblíž města Kos, vhodný pro klidnou dovolenou.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kos

21°C Polojasno

×