800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNATURA PARK VILLAGE - RODINNÉ POKOJE

Nový hotelový komplex se nachází u přírodní oblázkovo-písečné pláže v klidné části malého letoviska Psalidi. V blízkosti hotelu je několik obchůdků a restaurací. Večerní vyžití najdete v cca 5 km vzdáleném historickém městě Kos (autobusová zastávka je poblíž hotelu). Hotel zahájil v loňském roce svoji první sezónu a splňuje požadavky náročných klientů, kteří chtějí strávit svou dovolenou mimo přeplněné pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Kvalitní hotelový komplex se nachází u přírodní oblázkovo-písečné pláže v klidné části malého letoviska Psalidi. V blízkosti hotelu je několik obchůdků a restaurací. Večerní vyžití najdete v cca 5 km vzdáleném historickém městě Kos (autobusová zastávka je poblíž hotelu). Prostorný hotelový areál postavený v přírodním stylu se skládá z několika jednopatrových budov a bungalovů umístěných v rozlehlé zahradě. Hotel splňuje požadavky náročných klientů, kteří chtějí strávit svou dovolenou mimo přeplněné pláže.

Vybavení Hotelu

- vstupní hala s recepcí - restaurace, pool-bar a snack-bar na pláži - dva bazény (jeden s jacuzzi) a dva dětské bazény - lehátka, slunečníky a plážové ručníky u bazénů i v zahradě u pláže zdarma - minimarket, herna - denní i večerní animační programy - miniklub a dětské hřiště

Vybavení pokoje

- rodinné pokoje (2 oddělené místnosti) - sociální zařízení (WC, vana, fén) - SAT/TV, DVD přehrávač - lednice, servis na přípravu kávy a čaje - individuální klimatizace, telefon - trezor, Wi-Fi (za poplatek cca 4 €/den) - balkon nebo terasa

Pláž a plážový servis

0 m, oblázkovo-písečná, lehátka, slunečníky a plážové ručníky zdarma

Stravování

all inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Po předchozí rezervaci je možné povečeřet i v řecké taverně „Thalassa“. Snack a zmrzlina během dne (10:00–18:00). Odpolední káva, čaj a zákusky. Neomezené množství vybraných nealkoholických a místních alkoholických nápojů (8:30–23:00) v restauracích a barech dle jejich otevírací doby.

Služby za poplatek

- fitness (1× za pobyt vstup zdarma, ostatní cca 5 €/den), internet, billiard a stolní tenis

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 5 km
Památky: 5 km

Počasí

Kos

23°C Skoro jasno

×