800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNOVÝ DŮM AKTI DIMMIS

Hodnocení:
9,3
z 10 na základě 1 recenze
Aparthotel Akti Dimmis se nachází v blízkosti písečné pláže v oblíbeném letovisku Tigaki. V blízkosti domu najdete spoustu restaurací, barů, obchůdků a supermarketů. Kos je ostrovem kol a kolařů a má ideální síť cyklostezek. U studií Akti Dimmis máte při včasné rezervaci po celou dobu pobytu zdarma kolo – můžete se projet např. do hlavního města Kos nebo do letoviska Marmari.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Aparthotel Akti Dimmis se nachází v blízkosti písečné pláže v oblíbeném letovisku Tigaki. V blízkosti domu najdete spoustu restaurací, barů, obchůdků, půjčoven kol a supermarketů. Kos je ostrovem kol a kolařů amá ideální síť cyklostezek. Můžete se projet např. do hlavního města Kos nebo do letoviska Marmari. Samozřejmě, že spojení s hlavním městem je možné i místní autobusovou dopravou (zastávka v blízkosti hotelu).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou (sprcha+WC), kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), klimatizací za poplatek (cca 5 Euro/den/pokoj) a balkonem. Na vyžádání možnost apartmánu pro 2 dospělé osoby a děti. Úklid se provádí šest dní v týdnu, výměna ložního prádla 3 x za 10/11 dní.

Vybavení

Hostům je k dispozici recepce (možnost pronájmu sejfu 10 Euro/týden), internet za poplatek, TV koutek, snack bar, fastfood, bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma).

Stravování

Kromě vlastního vaření doporučujeme využít nabídky místních taveren a restaurací. Velkou výhodou je fastfood se širokou nabídkou snacků, salátů, menu, pizzy a jiného občerstvení.

Pláž

Písečná pláž je od domu oddělena pouze pobřežní komunikací. Nabídka vodních sportů za poplatek. Lehátka a slunečníky za poplatek. Pláž v Tigaki je jednou z nejkrásnějších a nejpopulárnějších na ostrově (označená Modrou vlajkou).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Recenze

9,3
16. červenec 2011 / Lukáš Hlisnikovský

Akti Dimmis

Perfektní, pobyt v Akti Dimmis určitě doporučuji každému, kdo rád tráví dovolenou aktivně, možnosti…

Celá recenze >

Počasí

Kos

26°C Skoro jasno

×