800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGAIA VILLAGE - rodinné pokoje

Moderní hotelovy´ komplex, tvořeny´ několika menšími budovami, poskytuje kvalitní služby, relaxaci ve vzrostlé zahradě i bohaté sportovní vyžití. 250 m od hotelu se nachází dlouhá písečná pláž s pozvolny´m vstupem do moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Moderní hotelový komplex, tvořený několika menšími budovami, poskytuje kvalitní služby, relaxaci ve vzrostlé zahradě i bohaté sportovní vyžití. 250 m od hotelu se nachází dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Do centra letoviska Tigaki se dostanete procházkou během 10 minut. Hlavní město Kos plné historických pamětihodností je vzdáleno 12 km (dobré spojení místními linkami). Oblíbený hotel je díky své klidné atmosféře vhodný zejména pro rodiny s dětmi.

Vybavení Hotelu

- vstupní hala s recepcí (možnost pronájmu trezoru za poplatek cca 35 €/pobyt) - TV místnost, Wi-Fi u recepce zdarma - vnitřní bar, vnitřní restaurace s venkovním posezením, bar a snack-bar u bazénu, minimarket - 2 bazény, 2 dětské bazény, brouzdaliště (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma; na pláži za poplatek) - 2 dětská hřiště, miniklub, animační programy - stolní tenis, minifotbal, basketbal, volejbal, nohejbal

Vybavení pokoje

- rodinné pokoje (dvě oddělené místnosti) - sociální zařízení (WC, sprcha, fén) - SAT/TV, telefon, klimatizace - lednice (za poplatek cca 3 €/den) - balkon nebo terasa

Pláž a plážový servis

250 m, písečná, lehátka a slunečníky za poplatek

Stravování

all inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. V průběhu dne široká nabídka v snack-baru, odpolední káva, zmrzlina, čaj a zákusek. Neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů (10:00–23:00) v restauracích a barech dle jejich otevírací doby.

Služby za poplatek

- internetový koutek (cca 5 €/hodina), billiard, elektrické hry, vodní sporty na pláži

Vzdálenosti od hotelu

Památky: 12 km

Počasí

Kos

22°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL ILIOS
6,5

HOTEL ILIOS

Řecko, Kos, Tigaki

Cena od: 11 480 Kč

Pro skupinu: