800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TIGAKI STAR

již rezervován 42 x

Příjemný rodinný hotel leží v klidné části malebného letoviska Tigaki. V letošní sezóně nově zrekonstruované pokoje se nacházejí v hlavní budově a v několika malých jednopatrových domcích v zahradě. Hostům je k dispozici velký sladkovodní bazén se slunečníky a lehátky zdarma, dětský bazén, pool bar a restaurace. Všechny pokoje jsou pěkně zařízené a mají balkon nebo terasu v přízemí. V recepci si lze za poplatek pronajmout sejf. Necelých 300m od hotelu je krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se slunečníky a lehátky za poplatek. Můžete zde jen tak lenošit nebo vyzkoušet některé z vodních sportů. V samotném centru Tigaki je mnoho barů, restaurací a typických řeckých taveren, supermarkety a obchůdky s různým zbožím. Místo je ideální k prožití klidné a pohodové dovolené u krásné pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Příjemný rodinný hotel leží v klidné části malebného letoviska Tigaki. Nově zrekonstruované pokoje se nacházejí v hlavní budově a v několika malých jednopatrových domcích v zahradě. Hostům je k dispozici velký sladkovodní bazén se slunečníky a lehátky zdarma, dětský bazén, pool bar a restaurace. Všechny pokoje jsou pěkně zařízené a mají balkon nebo terasu v přízemí. V recepci si lze za poplatek pronajmout sejf. Necelých 300m od hotelu je krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se slunečníky a lehátky za poplatek. Můžete zde jen tak lenošit nebo vyzkoušet některé z vodních sportů. V samotném centru Tigaki je mnoho barů, restaurací a typických řeckých taveren, supermarkety a obchůdky s různým zbožím. Místo je ideální k prožití klidné a pohodové dovolené u krásné pláže.

Vybavení hotelu

300 m od písečné pláže s pozvolným vstupem 300 m od centra letoviska bazén, dětský bazén lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek dětské hřiště poolbar s TV koutkem, wi-fi internet v hale za poplatek taverna, restaurace s terasou

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, lednice, TV, klimatizace v ceně, balkon nebo terasa. Trezor za poplatek cca 2 Eura/den. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

snídaně formou bufetu, za příplatek večeře o čtyřech chodech v řecké taverně - výběr z menu.

Další údaje

82 pokojů a 7 apartmánů v zahradě. Úklid: 2x týdně. Výměna ložního prádla: 2x týdně. Výměna ručníků: 2x týdně.

Odkaz na web

Hotel Tigaki Star

Názory našich klientů

"Pohodička" - v hotelu Tigaki Star jsme zažili překrásných 11 dní. Nádherné moře, krásné ubytování s perfektním bazénem a velice starostlivá delegátka - zkrátka pohodička. Ing. Blanka Žatečková, Praha 8 "Super zážitky" - s CK jsme byli na dovolené podruhé a opět jsme byli velmi spokojeni. Hotel Tigaki´s Star je velmi dobře situován, blízko moře, blízko k taverně (kde se večeří), blízko k hlavní ulici se suvenýry, a přesto je v hotelu klid a soukromí. Kladně hodnotíme i práci delegátky. Děkujeme za super zážitky a vzpomínky. Radek Hora

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m

Počasí

Kos

25°C Skoro jasno

×