800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySTUDIA ONEIRO - APARTMÁNY

Hodnocení:
8,7
z 10 na základě 2 recenzí
Tato studia a apartmány se nacházejí 250 m od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a pestrou nabídkou vodních sportů. Ubytování je umístěno v 1. patře, v přízemí se nachází taverna s typicky řeckou kuchyní, kde ubytovaní hosté obdrží 10% slevu z veškerých jídel a nápojů. Výhodná poloha v centru letoviska Tigaki zajistí široký výběr taveren, obchodů a nočního vyžití. Nedaleko studií se nachází autobusová zastávka zajišťující dobré spojení s hlavním městem, také doporučujeme zapůjčení kol, neboť oblast Tigaki až po hlavní město přímo vybízí k cyklistickým výletům. Doporučujeme všem, kteří upřednostňují živější letovisko s kvalitním zázemím a krásným koupáním na písečné pláži.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tyto apartmány se nacházejí 250 m od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a pestrou nabídkou vodních sportů. Ubytování je umístěno v 1. patře. Výhodná poloha v centru letoviska Tigaki zajistí široký výběr taveren, obchodů a nočního vyžití. Nedaleko studií se nachází autobusová zastávka zajišťující dobré spojení s hlavním městem, také doporučujeme zapůjčení kol, neboť oblast Tigaki až po hlavní město přímo vybízí k cyklistickým výletům. Doporučujeme všem, kteří upřednostňují živější letovisko s kvalitním zázemím a krásným koupáním na písečné pláži.

Vybavení Hotelu

Klienti mohou využívat krásný bazén u vedlejšího hotelu (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek). Za poplatek mohou hosté využít plážový volejbal. V přízemí domu se nachází taverna s typicky řeckou kuchyní, kde ubytovaní hosté obdrží 10% slevu z veškerých jídel a nápojů.

Vybavení pokoje

Vkusně zařízená prostorné apartmány pro 3 - 4 osoby (obývací místnost a ložnice) mají vlastní sociální zařízení (WC + sprcha), kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí), klimatizaci (6 €/den), TV a balkon.

Pláž a plážový servis

250 m, písečná, lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení snídaní. Ceny: 110 Kč/den/dosp. osoba, 70 Kč/den/dítě do 14 let - dokoupení snídaní.

Recenze

8,7
31. srpen 2012 / Květa Losenická

studia oneiro - příjemná dovolená

S dovolenou jsem byla spokojená,jen nemůžu říct,že bych se vrátila zase,protože mi vadil ten hrozný…

Celá recenze >
8,7
17. červenec 2011 / Ivana Jalovičiarová

krásná dovolena

moc hezká dovolená

Celá recenze >

Počasí

Kos

17°C Jasno

×