800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené Kréty

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Zájezd jsme měli zakoupený na 11 dní a přestože jsme byli s dvěma dětmi, zúčastnili jsme se i dvou výletů. První byl na ostrov Spinalonga, kde se nachází nejdochovalejší pevnost, bývalé místo malomocných, součástí bylo i koupání v nádherné zátoce Kolokytha a grilování. Další zájezd byl do paláce Knossos a Heraklionu. Měli jsme při obou zájezdech ohromné štěstí na velmi milou a úžasnou paní průvodkyni, takže jsme se dozvěděli velmi mnoho zajímavých informací. Bylo vidět, že je to její velký…

Autor: Libuše Urbanová (65 let), navštíveno 6/2013 Celý zážitek

přístupová cesta k pokojím

Do Stella Village jsme vyrazili již po druhé.Velmi příjemný hotel v komplexu se 6ti bazény a mořem(um.záliv písek) přes silnici. Jídlo výborné,výběr velký, místní obsluha profesionální, každý večer animační program a zábava pro děti.Domluva AJ,Fr,Nj a pár slov i Čj :-),ale není problém.Do hotelu dochází i lékař.Dovolená nás tak uchvátila, že jsme jeli další rok znovu.Pro rodinu báječná dovolená.V okolí akváriu.od letiště max 15min.

Autor: Lenka Syřišťová (34 let), navštíveno 5/2011 Celý zážitek

Krásný zážitek přítel měl 40 horečky scháněli jsme lékaře jelikož snámi nebyl na místě delegát tak snámi komunikoval po teelfonu lékař přijel přímo na hotel až do našeho pokoje super domluva a ohlaavě ochota :-)

Autor: Andrea Kopecká , navštíveno 11/2012 Celý zážitek

Linkovým autobusem jsme se vydali pár km od Stalidy, kde jsme měli hotel, poblíž města Chersonisos směrem na Heraklion ke Krétskému aquariu. Takové akvárium jsme ještě neviděli, obrovské plochy s vodou v níž pluli obrovští žraloci. To byl unikát. Pak samozřejmě různé mořské příšery, další překrásné ryby a i rybka Nemo. Vstupné pro dospělého činilo 9euro. Zážitek z tohoto výletu byl jedinečný a doporučila bych všem koho alespoň trochu zajímá podmořský svět. Dříve v tomto objektu byl prý výzkumný…

Autor: Jana Ducháčová (48 let), navštíveno 6/2012 Celý zážitek

výlety

Řecko, Kréta, Kavros
11. říjen 2011
klášter

Nejkrásnějšími zážitky na naší dovolené určitě byly fakultativní výlety na pláž Elafonissi a zájezd lodí do zátoky Balos se zastávkou na ostroně Imeri Gramvousa. Vřele doporučuji.

Autor: Jaroslav Forejtník (55 let), navštíveno 9/2011 Celý zážitek

Kréta-hotel Amnissos

Řecko, Kréta
23. září 2011

KM-travel Brno nás falešně informovali o službách hotelu v podobě all inclusive, o otvírací době baru, animačním programu, který nebyl žádný a plažovém servisu, který nebyl zdarma-všechno špatně.
Jinak ostrov pěkný, obzvlášt pláž Elafonis.
V každém případě určitě si vybereme jinou cestovní kancelář než je KM travel Brno a teké jiný hotel.

Autor: Dalibor Tancos , navštíveno 9/2011 Celý zážitek

Hersonissos Hotel Glaros

cestujte místním autobusem je to laciné, a dostanete se do všech letovisek

Autor: Jana Lindr (48 let), navštíveno 8/2011 Celý zážitek

jednou jdem tak na snídani a můj 3 letý syn šel za paní servírkou,plácnutím ruky jí pozdravil a stydlivým obličejem honem utíkal zpět ke mě.Servírka měla takovou radost že našim dětem donesla bombonky, za tý ji pak syn poděkoval dlouhým obětím a i když jsme všichni mluvili jinou řečí, v tuhle chvíli jsme si rozuměli :-)

Autor: katka kovalska , navštíveno 7/2011 Celý zážitek

Pláž Elafonisi

Řecko, Kréta
27. červen 2011

čisté, průzračné moře - bílé, modré, tyrkysové, a zelené barvy ..z něhož vystupují skaliska ... v určitých místech růžový písek..velký zážitek..určitě stojí za to vidět. Prima byla i cesta k pláži, která vede horskými serpentinami...trošku nebezpečnými, ale stojí to za to!

Autor: Hana Přečková , navštíveno 6/2011 Celý zážitek

výlety

Řecko, Kréta
11. leden 2011

Kréta je nádherná země.Projeli jsme ji téměř z poloviny.Přesto,že nedodržují silniční pravidla,neohrožují další účastníky.Lidé jsou velmi milí a komunikativní pokud se snažíte trochu řecky jsou ještě přístupnější.Nádherná,průzračná voda jako kafe.Pokud navštívíte pláž Vai,budete si připadat jak v karibiku,mnohem slanější moře,palmy a koktejly.Trochu malá,ale nádherná.V horách Vás překvapí naprosto úžasný vzduch provoněný kořením,které tam planě roste.Jejich med stojí za ochutnání-je tak trochu…

Autor: Jana Kokšteinová , navštíveno 9/2010 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-10 z 32
1 2 3 4
×