800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyILATIA VILLAGE

Nově zrekonstruovaný hotel apartmánového typu se nachází v oblasti Pigianos Kampos u Rethymna, a skládá se z hlavní budovy (recepce, lobby, restaurace) a bungalovů, umístěných v zahradě. Tento malý hotelový komplex je idální pro všechny věkové kategorie, které chtějí strávit dovolenou v klidném prostředí. 83 km od Chanie, 67 km od Heraklionu, 11 km od centra města Rethymna, 450 m od Pigianos Kampos.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Od pláže

200 m

Od centra

450 m

Poloha

jen 200 m od krásné písečné pláže oceněné Modrou vlajkou, 450 m od centra Pigianos Kampos, 11 km od Rethymna.

Popis ubytování

nově zrekonstruovaný hotel se skládá z hlavní budovy a bungalovů, umístěných v zahradě. Tento malý hotelový komplex je idální pro všechny věkové kategorie, které chtějí strávit dovolenou v klidném prostředí.

Vybavenost a služby

vstupní hala s recepcí, salónek, společenská místnost, místnost pro deskové hry, restaurace, snack bar, parkoviště, venkovní bazén, dětský bazén, sluneční terasa, lehátka a slunečníky zdarma, billiard, vodní sporty na pláži. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Popis pokojů

P/2: elegantní pokoje s kuchyňkou, dvojlůžkem nebo se dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení, balkon. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavenost pokojů

klimatizace, kuchyňka se základním vybavením, vysoušeč vlasů, minibar, bezpečnostní schránka, telefon, satelitní televize.

Strava

all inclusive: formou bohatého bufetu v hotelové restauraci.

Počasí

Kréta

22°C Skoro jasno

×