800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RITHYMNA BEACH - rodinný pokoj

Komfortní hotel vystavěný v tradičním stylu a obklopený exotickou zahradou se nachází přímo u 500 metrů dlouhé písčité pláže, sedm kilometrů na východ od města Rethymno.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Komfortní hotel vystavěný v tradičním stylu a obklopený exotickou zahradou se nachází přímo u 500 metrů dlouhé písčité pláže, sedm kilometrů na východ od města Rethymno.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, lednička, satelitní televize, trezor, plážové ručníky, balkon nebo terasa. Hotel nabízí různé možnosti ubytování, kromě standardních pokojů a suit v hlavní budově, také rodinné pokoje s propojenými dveřmi a bungalovy nebo vily, některé s vlastním bazénem.

Vybavení

K hotelu patří několik restaurací a snack barů, velký bazén s mořskou vodou, dva sladkovodní bazény, dětské brouzdaliště a vnitřní bazén, v zimních měsících vyhřívaný. Lehátka a slunečníky u bazénů i na pláži jsou klientům k dispozici bezplatně. Mountain Bike Centre organizuje výlety na kolech do okolních hor, v tenisovém klubu si můžete zahrát tenis i objednat instruktora, ve fitness centru zacvičit nebo si zajít do sauny a dopřát masáž. Na písečné pláži je provozována škola vodních sportů, kde si lze objednat i lekce potápění. K vybavení hotelu patří také stolní tenis a hřiště na plážový volejbal. V areálu je několik obchodů s atraktivním zbožím. Dětské postýlky pro děti do dvou let a vysoké židle v restauraci jsou poskytovány zdarma, za poplatek lze zajistit hlídání dětí. Příjemnou prázdninovou atmosféru doplňuje nabídka animačního týmu, který připravuje několik programů jak pro dospělé, tak pro děti a dospívající mládež. Kromě gymnastiky a plážových her se můžete učit řecký jazyk nebo tance. Večery jsou věnovány zábavě, poslechu hotelové hudební skupiny a tanci.

Stravování

Polopenze formou bohatého bufetu. Pro děti od 3 do 12 let jsou nápoje a stravování poskytovány formou all inclusive v Tasty Corner od 11 do 17 hodin.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: přímo u hotelu

Počasí

Kréta

25°C Skoro jasno

×