800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRETHYMNO VILLAGE - rodinný pokoj

Hotelovy´ areál skládající se z jednopatrovy´ch a dvoupatrovy´ch budov s krásnou zahradou, leží 200 m od centra letoviska Platanes a oblázkovo-písečné pláže, od které je oddělen místní komunikací.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelový areál skládající se z jednopatrových a dvoupatrových budov s krásnou zahradou, leží 200 m od centra letoviska Platanes a oblázkovo-písečné pláže, od které je oddělen místní komunikací. Historické město Rethymno je vzdáleno 5 km. V okolí hotelu naleznete taverny, restaurace, bary a obchody.

Vybavení Hotelu

- vstupní hala s recepcí, Wi-Fi zdarma v lobby a u bazénu - internetový koutek (za poplatek) - TV místnost - restaurace, snack-bar, bar u bazénu - bazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek) - dětské hřiště, stolní tenis

Vybavení pokoje

- rodinné pokoje (1 místnost) - sociální zařízení (WC, sprcha, fén) - SAT/TV, telefon, lednice - klimatizace (za poplatek cca 5 €/den) - trezor (za poplatek cca 12 €/týden) - balkon nebo terasa

Pláž a plážový servis

200 m, oblázkovo-písečná, lehátka a slunečníky za poplatek

Stravování

all inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Lehké občerstvení, odpolední káva, čaj a zákusek, zmrzlina pro děti. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00–23:00).

Služby za poplatek

- billiard a vodní sporty na pláži za poplatek

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 200 m
Památky: 5 km

Počasí

Kréta

24°C Polojasno

×