800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BELVEDERE

Studia a apartmány Belvedere leží cca 150 m od písečné pláže v letovisku Agia Marina. Od historického města a oblíbeného města Chania jsou vzdáleny asi 9 km. V blízkosti studií a apartmánů je k dispozici minimarket. Vzdálenost od letiště Chania je cca 12 km. Klienti studií a apartmánu mohou zdarma využívat bazén u vedlejšího hotelu Lilium.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Studia a apartmány Belvedere leží cca 150 m od písečné pláže v letovisku Agia Marina. Od historického města a oblíbeného města Chania jsou vzdáleny asi 9 km. V blízkosti studií a apartmánů je k dispozici minimarket. Vzdálenost od letiště Chania je cca 12 km. Klienti studií a apartmánu mohou zdarma využívat bazén u vedlejšího hotelu.

Ubytování

Dvoulůžkové studia s možností jedné přistýlky a apartmány s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny kuchyňským koutem se základním nádobím, lednicí, TV, balkonem nebo terasou. Klimatizace za poplatek 6 €/den.

Stravování

VLASTNÍ. Možnost dokoupení snídaní nebo polopenze ve vedlejším hotelu Amalthia Beach 4* (cca 100 m). Snídaně 150 Kč/osoba na lůžku, dítě na přistýlce zdarma. Polopenze 510 Kč/osoba na lůžku, dítě na přistýlce 180 Kč/den.

Pláž

Písečná pláž je vzdálená 150 m, na které jsou k dispozici lehátka a slunečníky za poplatek. Široká nabídka vodních sportů. Klienti apartmánů mají k dispozici bazén ve vedlejším hotelu Lilium, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. V letovisku je spousta taveren, barů, obchůdků se suvenýry a dalších atrakcí, zábavy a vyžití pro dospělé i děti.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 9 km
vzdálenost od Letiště: 12 km

Počasí

Kréta

10°C Skoro jasno

×